W niedzielę Nasze zespoły kategorii.U-8,U-7, U-6 brały udział w prestiżowym turnieju ” KRALOVANY QUICK SPORT CUP” , warto dodać że małe LISKI były wspierane przez ponad trzydziestu osobową grupę kibiców złożoną z rodziców i dziadków , którzy fantastycznie dopingowali swoje pociechy a do  grona Naszych fanów dołączył były zawodnik Cracovi Kraków a obecnie Reprezentujący grecką drużynę Skodę Xanti Erik Jendrisek, który był pod wrażeniem umiejętności  Naszych zawodników.Najmłodsza grupa rywalizująca w turnieju kategorii U-6 po raz pierwszy uszetniczyła w rozgrywkach w których prowadzona była klasyfikacja końcowa. W gronie sześciu zespołów : FK Dubnica, Juventus Žilina, Dynamo Príbovce, MFK Ružomberok, Kláštor Pod Znievom spisali się kapitalnie kończąc rywalizację na 2 miejscu. W meczu finałowym LISKI w  składzie: Nikodem Caputa, Nikodem Węglarz, Nikodem Szczotka, Antoś Gromiec, Karol Przybyłek, Karol Witos  po niezwykle emocjonującym spotkaniu przegrywają nieznacznie 3-4 z zespołem Dynamo Pribovive. W kategorii U-7 w rozgrywkach grupowych LISKI miały przyjemność rywalizacji z zespołami z najwyższej półki od których można było się wiele nauczyć a mimo to do wyjścia z grupy  zabrakło tylko jednego punktu. Nasz zespół w starciach z : FK Dubnica, Atack Vrútky, Dynamo Príbovce, MFK Liptovský Mikuláš,Juventus Žilina reprezentowali : Dawid Zawada, Emil Szczotka, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak, Szymek Lewandowski, Franek Bieniek.Nasza najstarsza grupa w składzie: Leszek Kamiński, Zosia Kąkol, Zosia Loranc, Ola Bysko, Kinga Blaut, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Kuba Krzepina, Sebek Słowik w dniu wczorajszym rozegrała  aż osiem spotkań z: FK Dubnica, Juventus Žilina, Dynamo Príbovce, MFK Ružomberok,Kláštor Pod Znievom, MFK Liptovský Mikuláš, MSK Bańska Bytrzyca oraz Colorovane i w bardzo niefortunnych okolicznościach uplasowała się na 4 miejscu zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.