Tegoroczną edycję turnieju MUNDIALITO rozpoczęliśmy już tradycyjnie od turnieju  dzieci z roczników 2011 i młodszych . W rozgrywkach wystąpiło 12 zespołów w tym 3 Nasze reprezentacje składające się z blisko 30 zawodników i zawodniczek. Podczas rywalizacji nie prowadzona była końcowa klasyfikacja , liczyła się tylko fajna zabawa oraz mile i aktywnie  spędzony czas. Emocji w spotkaniach nie brakowało a  poczynania małych sportowców oglądała ogromna rzesza rodziców i kibiców którzy szczelnie wypełnili trybuny hali sportowej w Milówce.   W przerwie rozgrywek mogliśmy podziwiać pokaz Mistrza Świata we freestyle football Pawła Skóry, który pokazał że z piłką można robić rzeczy niesamowite. Za Nami piękna inauguracja MUNDIALITO, gratulujemy wszystkim uczestnikom , fantastycznego występu i bardzo dziękujemy rodzicom dzieci które wystąpiły w prologu za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.