Dobiega końca pierwszy etap prac związanych z budową boiska dla Lisków, dzięki któremu już w przyszłym roku do dyspozycji wychowanków klubu będzie boisko naturalne  o wymiarach 70×40 m dostowane do kategrii młodzik. W najbliższych miesiącach planowane są prace związane   m.in.  z montażem piłkochwytów oraz boksów dla drużyn.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Wójtowi Robertowi Piętka oraz Panu Przewodniczącemu Rady Gminy  Dariuszowi Kocierz za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy, która będzie miała znaczący wpływ na rozwój talentów i pasji dzieci z Naszych terenów. Dzięki inwestycji już w przyszłym roku Nasza Gmina będzie dysponować z jedną z Najlepszych baz sportowych w regionie mając do dyspozycji trzy boiska dopasowane rozmiarami  do kategorii wiekowych  zgodnych  z  unfikacją szkolenia PZPN. Prace ziemne wykonuje firma Pana Przemysława Jarco, któremu dziękujemy za serce i profesjonalizm włożony w każdy etap budowy.

Serdecznie dziękujemy za wspracie finansowe budowie boiska:

 • GMINIE MILÓWKA
 • NADLEŚNICTWO UJSOŁY
 • KOŁO ŁOWIECKIE PUCHACZ
 • KOŁO ŁOWIECKIE WIERCHY 
 • AGDAKOM – kominki
 • BROTHERS
 • CECHO
 • IGSTAL
 • RODZICOM I KIBICOM LISKÓW ZA ZAKUP CEGIEŁEK NA BUDOWĘ BOISKA

Boisko powstaje w wyjątkowym miejscu dzięki któremu tereny zielone wokół Amfiteatru w Milówce będą tętniły życiem praktycznie przez cały rok, a Nasz klub doczekał się nowej pięknej siedziby na terenie Amfiteatru. W czasie wakacji trwały intensywne prace nad jego przygotowaniem i remontem  za co pragniemy bardzo podziękować:

 • Krzysztof Śleziak
 • Grzegorz Śleziak
 • Piotr Moń
 • Wiesław Słowik

 

Jeden ze sponsorów pragnący zachować anonimowość ufundował komplet bramek (5x2m) o wartości 7 tys zł na Nasze nowe boisko – serdecznie dziękujemy .

Zebrane środki pozwoliły na zrealizowanie część prac, mamy nadzieję że w niedługim czasie uda Nam się zebrać brakujące środki, które pozwolą na realizację  wszystkich założonych celów. Mamy nadzieję że już w przyszłym roku boisko będzie do dyspozycji LISKÓW w całej okazałości 🙂