Od 16 listopada zajęcia odbywać się będą według nowego harmonogramu który będzie obowiązywał do końca roku , treningi odbywać się będą na halach sportowych w Milówce i Ciścu. W związku z sytuacją epidemiologiczną  prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

  • dzieci przywozimy pod halę  5-10 minut przed ich rozpoczęciem ubranych w kompletny strój treningowy, obuwie halowe  oraz kurtkę i czapkę które dziecko może ściągnąć po wejściu na obiekt. W przypadku małych dzieci  pomocą służą trenerzy, zalecamy buty halowe  z zapięciem na rzepy dla zawodników z najmłodszych grup.
  • wejść  na obiekt mogą tylko zawodnicy i trenerzy prowadzący zajęcia
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk przed rozpoczęciem zajęć
  • na trening każdy uczestnik zajęć przynosi podpisaną butelkę wody lub bidon i zostawia w wyznaczonym przez trenera miejscu
  • po zakończonym treningu całą grupę do wyjścia odprowadza trener, prosimy rodziców o punktualny odbiór dziecka
  • w zajęciach mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie dzieci nie wykazujące objawów  chorobowych  (kaszel, katar, gorączka)

Aktualizacja grup treningowych

Premier League  (wolne miejsca)

Trenerzy : Seweryn Barabasz, Rafał Błażyczek

Kat.Młodzik

skład: Paweł Babicki, Bartosz Zeman, Jakub Biegun, Wojciech Giewont, Artur Haręża, Filip Sołtysek, Dawid Hernas, Artur Łagosz, Artur Matuszny, Bartosz Sobel, Węglarz Mateusz, Bartek Baszuk, Mikołaj Drożdż, Igor Hankus, Szymon Jędrzkiewicz, Alan Krakowski, Radosław Lejawa, Jakub Motyka, Miłosz Motyka, Krzysztof Niedzielski, Kacper Pala, Filip Słowik, Dawid Słowik, Tetłak Arkadiusz, Antoni Warzecha

Ekstraklasa (komplet)

Trener: Szymon Węglarz

Kategoria: Orlik

skład: Dominik Pilarz, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Michał Matuszny, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Michał Bryja, Jakub Tyrlik,  Wojciech Bury, Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Leszek Kamiński, Maksymilian Fiedor, Hubert Malowiec, Filip Śleziak

Bundesliga (komplet)

Trener: Piotr Bryja

Kategoria: Orlik

Skład: Tymoteusz Waligóra, Dawid Szczotka, Mateusz Matuszny, Wojciech Bułka, Eryk Fikus, Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Mikołaj Kubas, Antoni Tomiczek, Igor Kuśnierz, Michał Tyc, Oskar Olszański, Maxim Juraszek, Bartłomiej Pytel

Mitech (wolne miejsca)

Trenerzy: Agnieszka Spandel, Albert Wróbel, Szymon Węglarz

Kategoria: Orlik

Skład: Natalia Szczotka, Wiktoria Bułka, Magda Słowiak, Beata Płowucha, Monika Płowucha, Dominika Malina, Emilka Śleziak, Emilka Kantyka, Lidia Duraj, Ola Bysko, Maja Antolak, Martyna Kliś, Ola Kliś, Zosia Kąkol, Magdalena Giewont, Natalia Somerlik

Major League ( komplet)

Trener: Seweryn Barabasz

Kategoria : Żak

Skład: Kacper Gustyn, Nikodem Polak, Adrian Polak, Jakub Talik, Wojciech Talik, Kacper Gołuuch, Dawid Zawada, Dawid Sołtysek, Piotr Tetłak, Emil Szczotka, Franek Bieniek, Szymon Lewandowski, Jakub Krzepina, Tobiasz Wolny

La Liga (komplet)

Trener: Szymon Węglarz

kategoria: Żak

Skład: Adam Somerlik, Daniel Duraj, Dominik Matuszek, Ireneusz Węglarz, Nikodem Węglarz, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Wiktoria Olszańska, Stanisław Słowik, Maria Mrowiec, Nikodem Szczotka, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Karol Witos

Superliga (wolne miejsca)

Trenerzy: Albert Wróbel, Piotr Sanetra, Agnieszka Spandel

kategoria : Skrzat

Skład: Adam Szczotka, Igor Gogler, Leon Kołodziejczyk, Bartłomiej Słowik, Florian Haręza, Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Wiktoria Skowron, Oliwia Skowron, Martyna Lewandowska, Tomasz Wandzel, Mikołaj Nowkak

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do rozpoczęcia piłkarskiej przygody z Liskami, aktualnie wolne miejsca w następujących grupach:

  • Premier League ( roczniki 2008/2009)
  • Mitech ( dziewczyny 2009-2011)
  • Super Liga (roczniki 2014-2016)