Już w najbliższą sobotę LISKI udadzą się do Nadrzecza na obóz piłkarski  gdzie spora część Naszych zawodników będzie  przez tydzień doskonalić swoje piłkarskie umiejętności . Oprócz zajęć treningowych Naszych podopiecznych czeka szereg atrakcji oraz gier towarzyskich z lokalnymi drużynami takimi jak: Hetman Zamość, Tomasowia Tomaszów Lubelski, OSIR Biłgoraj. Poniżej dla przypomnienia umieszczamy najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu.

1.Zbiórka przed wyjazdem- sobota, godz.7:50 (parking przy OSP w Milówce).

2. W bagażu  podręcznym obowiązkowo : woda do picia, kilka kanapek, przyjeżdżamy na obiad.

3. Przed wyjazdem trenerom przekazujemy  wypełnione KARTY OBOZOWE.

4. Na wyjazd zakładamy klubowe dresy oraz czapki.

5. Powrót planowany jest w sobotę 10.02.2018 około godziny 16:00.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

1.Seweryn Barabasz

2.Rafał Błażyczek

3.Szymon Węglarz

 

FIRMA TRANSPORTOWA OBSŁUGUJĄCA OBÓZ

P.U.H. „DUMAR” s.c.

ul.  Żwirowa 24

34-300 Żywiec

gsm: 600 042 360

dumarbiuro@gmail.com