Dobiegł końca obóz stacjonarny organizowany wspólnie z FUNDACJĄ LOTTO w którym uczestniczyło 50 Naszych wychowanków. Projekt „Aktywne dziecko to zdrowe dziecko” zakładał aktywizację dzieci w okresie ferii. W  trakcie jego trwania każdy uczestnik obozu uczestniczył w zajęciach treningowych, meczach kontrolnych oraz wycieczkach do Chorzowskiego ZOO, Aquaparku w Tychach, Ninja Parku w Bielsku  Białej oraz kina.

W „Odlotowych feriach z Lotto” uczestniczyli : HUBERT MALOWIEC, SEBASTIAN KUBAS, KAMIL KUBAS, SZCZEPAN WOJTAS, FILIP WOJTAS, WOJCIECH BURY, JAKUB BIEGUN, DAWID OKRZESIK, FABIAN KUPCZAK, DAWID SZCZOTKA, FILIP ŚLEZIAK, SEBASTIAN SŁOWIK, MICHAŁ BRYJA, BARTŁOMIEJ PYTEL, ANTONI SŁOWIK, DAMIAN ROCZYNA, OLAF SZCZOTKA, MIKOŁAJ ŁYSIEŃ, SAMUEL ZAJĄC, DOMINIK BYSKO, KACPER GOŁUCH, NIKODEM SZCZOTKA, EMIL SZCZOTKA, DAWID ZAWADA 2012, DAWID ZAWADA 2013, WOJCIECH CIEŚLAR, NIKODEM WĘGLARZ, IRENEUSZ WĘGLARZ, ANDZEJ RYPIEŃ, FILIP FIEDOR, SZYMON FIEDOR, ADAM SOMERLIK, EMILKA KANTYKA, NIKOLAS CWAJNA, JAKOB JABŁEKA, DOMINK KĄKOL, SZYMON KAMIŃSKI, BARTŁOMIEJ SŁOWIK, REMIGIUSZ RYPIEŃ, MICHAŁ ŚLEZIAK, KAROL WITOS, ADAM WITOS, TOMASZ WĘDZEL, WIKTOR SZYMCZYK, JÓZEF BRĄCZEK, DOMINIK KANTYKA, LEON KOŁODZIEJCZYK, KSAWERY KORTYS, MARIA MROWIEC, AMELIA ŻYREK