Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 18 czerwca w Hotelu Tycjan gdzie odbyło się oficjalne zakończenie sezonu UKS LISEK MILÓWKA oraz TS MITECH ŻYWIEC (akademia).

Za Nami niezwykle intensywny sezon wypełniony rekordową w historii klubu liczbą wydarzeń. Wtorkową GALĘ rozpoczęliśmy od prezentacji filmu podsumowującego dokonania LISKÓW oraz młodych zawodniczek TS MITECH ŻYWIEC https://www.youtube.com/watch?v=BAoWuy55M4g&t=318s.

Kolejnym punktem wtorkowych uroczystości były podziękowania dla firm, które wspierały działania statutowe klubu w obecnym sezonie, specjalnie dedykowane koszulki z tytułem” PRZYJACIEL KLUBU LISEK MILÓWKA” otrzymali:

 • Pani Jadwiga  Golec ( IGSTAL)
 • Pani Sabina Tyc (HOTEL TYCJAN)
 • Pani Barbara Hankus ( RHANKUS)
 • Pan Jan Waligóra ( GEOLOGUS)

Następnie nagrodzeni zostali zawodnicy i zawodniczki, którzy w trakcie sezonu wyróżnili się podczas codziennych treningów : ogromnym zaangażowaniem, właściwym zachowaniem i wysoką  frekwencją. Koszulka z tytułem „LISEK NA 5” otrzymali:

 • MAJOR LEAGUE – Dawid Zawada
 • BUNDELIGA – Leszek Kamiński
 • PREMIER LEAGUE – Bartek Zeman
 • EKSTRAKLASA – Wiktor Kliś
 • SERIE A – Kacper Pala
 • LA LIGA – Michał Zawada
 • MITECH – Kinga Blaut

Ostatnim akcentem wtorkowej gali były wyróżnienia dla : grupy sezonu, najlepszego zawodnika, najlepszej zawodniczki, odkrycia sezonu oraz bramkarza sezonu. Wyboru dokonali trenerzy klubu. Nagrody oraz specjalnie dedykowane koszulki otrzymali:

 • DRUŻYNA SEZONU – gr.LA LIGA
 • BRAMKARZ SEZONU – Daniel Golec
 • ODKRYCIE SEZONU – Filip Śleziak
 • ZAWODNICZKA SEZONU – Julia Sopiak
 • ZAWODNIK SEZONU – Jakub Motyka

 

DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE Z NAMI W SEZONIE 2018/2019  🙂