Dolny Kubin to ostatnie miejsce na Naszej turniejowej mapie w sezonie halowym 2018/2019 . W rozgrywkach turnieju „CHAMPIONS  CUP IV” rywalizowało osiem  zespołów  złożonych  z zawodników rocznika 2009 i młodszych.

Turniej składał się z dwóch faz , w pierwszej LISKI mimo dobrej gry notują trzy porażki z zespołami: MFK Dolny Kubin I (0-4), MFK Povaska Bystrzyca (0-2), MFK Kazmarok (1-3). Metamorfoza Naszego zespołu nastąpiła w  drugiej fazie rywalizacji grając w finałach „LIGI EUROPY” , LISKI notują same zwycięstwa (MFK Dolny Kubin II (3-0 Sz.Wojtas x2, F.Wojtas) , MFK Povaska Bystrzyca (2-1) K.Blaut, D.Okrzesik, Juventus Żilina (3-2) Sz.Wojtas, F.Wojtas, oprócz efektownego zwycięstwa w LIDZE EUROPY najlepszym zawodnikiem tych zmagań został Szczepan Wojtas.

Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie Naszego zespołu i gratulujemy perfekcyjnej organizacji, po raz kolejny z Naszymi przyjaciółmi z  Dolnego Kubina będziemy rywalizować  już 2 maja podczas V edycji turnieju „LISEK CUP”.

W turnieju wystąpili : Kinga Blaut, Michał Bryja, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Jakub Tyrlik, Hubert Pielichowski, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik.

 

Bravo Liski  🙂