W piątek o godzinie 16:00 odbyło się oficjalne otwarcie LISEK ARENY, symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Milówka Robert Piętka, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Kocierz oraz Radna Gminy Milówka Ewa Warzecha.
Pierwszym oficjalnym meczem rozegranym na boisku było spotkanie Lisek Milówka  z MSK Namestovo zakończone zwycięstwem Naszych wychowanków 4-2, premierową bramkę zdobył Filip Śleziak. Partnerem  wydarzenia które potrwa do niedzieli jest FUNDACJA PZU. 

Mecz podopiecznych trenera Seweryna Barabasza z MSK Namestovo był pierwszym punktem wydarzenia jakie miało wczoraj miejsce , drugim był mecz zespołów LISEK FAMILY złożony z rodziców Naszych wychowanków z zespołem VIP TEAM w którym wystąpił min. Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża , spotkanie było niezwykle zacięte i zakończyło się minimalnym zwycięstwem „VIP-ów”.

Kolejną częścia wczorajszych uroczystości była ” Gala Lisków” podsumowująca osiągnięcia Naszych wychowanków w sezonie 2022/2023 . Wyróżnionymi zawodnikami zostali :

 • Najlepszy zawodnik sezonu : Wojciech Bury
 • Najlepsza zawodniczka sezonu : Natalia Somerlik
 • Bramkarz sezonu : Michał Bryja
 • Odkrycie sezonu Emilia Biela
 • Najlepszy Strzelec sezonu : Nikodem Węglarz
 • Najlepsza strzelczyni sezonu : Aleksandra Bysko
 • Zespoły sezonu : MITECH/EKSTRAKLASA 

W imieniu Zarządu UKS Lisek Milówka dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do powstania obiektu sportowego, który gwarantuje właściwe szkolenie i rozwój wychowanków UKS Lisek Milówka do kategorii młodzik.

Dziękujemy:

 • Gminie Milówka
 • Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Gaża
 • Wójt Gminy Milówka Robert Piętka
 • Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Kocierz
 • Sekretarz Gminy Milówka Kszysztof Białożyt
 • Radny Gminy Milówka Ewa Warzecha
 • Radny Gminy Milówka Marek Wojciuch
 • Radny Gminy Milówka Paweł Klemczak
 • Jan Waligóra
 • Ireneusz Golec
 • Przemysław Jarco
 • Łukasz Kozubek
 • Marek Tetłak
 • Piotr Moń
 • OSP Nieledwia
 • OSP Milówka
 • OSP Kamesznica
 • Nadleśnictwo Ujsoły
 • Firmy: Brothers, Cecho, MW Lokum Nieruchomoścu Monika Węglarz, IGstal, Geologus, Protech – Profil, Geki, Mitech, Balonowe imprezy – Milówka.

Oraz Naszym fanstastycznym, niezastąpionym rodzicom LISKÓW  dzięki którym klub z roku na rok tak pięknie się rozwija.