W najbliższą sobotę na Orliku w Milówce odbędzie się  pierwsza edycja turnieju piłki nożnej  „Mitech Cup” w którym będą uczestniczyły Reprezentacje Szkół Podstawowych z powiatu żywieckiego. Głównym celem zawodów jest popularyzacja piłki nożnej wśród dziewczyn oraz zachęcenie jak największej ich ilości  do rozpoczęcie regularnych treningów . Mimo ciężkiego okresu pandemicznego jaki obecnie panuje w Naszym kraju do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn , sześć w kategorii U-12 ( 2009 i młodsze) oraz pięć w kategorii U-15 ( 2006 i młodsze). Dodatkowo stawkę drużyn w tej grupie  wiekowej uzupełni drużyna Mitechu Żywiec złożona z zawodniczek z roczników (2007-2011 ) których macierzyste szkoły nie wystąpią w turnieju. Zmagania od 11:00 w sobotę rozpocznie młodsza grupa natomiast bezpośrednio po niej około godziny 13:00 rywalizację rozpocznie starsza kategoria. Główny sponsor turnieju MITECH Chemia Budowlana , firma  działająca od wielu lat na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji systemów ociepleń budynków oraz produktów chemii budowlanej, nagrodzi każdą szkołę uczestniczącą w turnieju 40 litrami farby w wybranym kolorze  na pomalowanie klasy  a każda uczestniczka zmagań otrzyma pamiątkowy medal  oraz zestaw upominków rzeczowych.

W turnieju wystąpią :
Kategoria  U-12
1. SP Cisiec
2. SP Sól
3. SP Zarzecze
4. SP Nieledwia
5. SP Gilowice
6. SP Kamesznica
Kategoria U-15
1. SP Zwardoń
2. SP Kamesznica
3. SP Sól
4. SP Cisiec
5. SP Zarzecze
6. Mitech Żywiec *