Młodzieżowa Liga Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywana pod patronatem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w kategorii U10  chłopców na etapie rywalizacji w podokegu żywiec  dotarła do mety. Po czterech turniejach w których uczestniczyło siedem zespołów , liski ukończyły zmagania na drugim miejscu awansując do kolejnej rundy rozgrywek która odbędzie się w Strumieniu w najbliższą sobotę.

Podopieczni trenera Damiana Gołebiowskiego w trakcie czterech  turniejów rozegrali szesnaście spotkań z zespołami; Orzeł Łękawica, Świt Cięcina, Beskid Gilowice, Smrek Ślemień, Góral Żywiec wykazując się w każdym z nich ogomnym zaangażowaniem .  Warto odnotować że każde zmagania obserowane był przez liczne grono rodziców którzy w fantastyczny sposób wspierali Naszych zawodników.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Błażej Golec, Mikołaj Nowak, Leon Kołodziejczyk, Michał  Śleziak, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Dominik Kąkol, Wiktor Gołuch, Szymon Kamiński, Ireneusz Węglarz