Wiele emocji dostarczył Nam pierwszy weekend turnieju MUNIDLAITO, który rozpoczął się od rywalizacji zawodników rocznika 2012. W rozgrywkach wystąpiło  osiem zespołów: Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Futsal Węgierska Górka, Beskid Gilowice, MSK Namestovo (SVK) , Orzeł Łękawica, Smerfiki Łodygowice, Dinamo Pribovce (SVK). Nasze zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony zajmując odpowiednio 3 i 4 miejsce a najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotruś Tetłak.

Bezpośrednio po zakończeniu zmagań siedmiolatków do rywalizacji przystąpili ich o rok młodsi koledzy , w tej grupie wiekowej nie prowadzona była żadna klasyfikacja końcowa liczyła się tylko dobra zabawa. Podobnie jak w starszej kategorii Nasz klub reprezentowały dwa zespoły , które mierzyły się z drużynami : Smerfiki Łodygowice, Beskid Gilowice, Slovan Havirov, Futsal Węgierska Górka.

W PROLOGU MUNDIALITO , UKS Lisek Milówka reprezentowali :  Dawid Zawada, Franek Bieniek, Emil Szczotka, Daniel Duraj, Dawid Sołtysek, Kacper Gustyn, Piotr Tetak, Kacper Gołuch, Karol Przybyłek,Mikołaj Sołtysek, Jakub Górecki, Dominik Matuszek, Nikodem Polak, Adrian Polak, Tymoteusz Mrowiec, Antoni Gromiec, Tobiasz Wolny, Maria Mrowiec, Nikodem Węglarz, Nikodem Szczotka, Stanisław Słowik, Karol Witos, Ireneusz Węglarz, Wojciech Talik, Jakub Talik, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Dawid Mrowiec, Wiktoria Olszańska, Wiktoria Skowron, Florian Haręża, Dominik Bysko

Następne dni parkiet w Węgierskiej Górce został opanowany przez dziewczyny które rywalizowały w kategoriach U-15 oraz U-11 w  którym to wystąpiły zawodniczki Naszego partnerskiego klubu TS Mitech Żywiec.  Zawodniczki Mitechu w starszej grupie ukończyły rywalizację na miejscu 5 natomiast ich młodsze koleżanki zajęły miejsce 3 , najlepszą zawodniczką turnieju została Kinga Blaut. Warto podkreślić że  w MUNDIALITO dziewczyn  wystąpiły czołowe żeńskie zespoły w Naszym kraju i  stał on na niesamowicie wysokim poziomie.

Wyniki U-11

Grupa

Mitech Żywiec 4-1 Trójka Górsk ( Ola Bysko, Kinga Blaut x2, Lidia Duraj)

Mitech Żywiec 0-0 MSK Nametovo

Mitech Żywiec 2-0 Cracowia Kraków ( Kinga Blaut, Lidia Duraj)

Półfinał

Mitech Żywiec 0-1 Unia Opole

Mecz o „3 miejsce”

Mitech Żywiec 5-0 Cracovia Kraków ( Ola Bysko, Kinga Blaut, Zosia Loranc, Wiktoria Bułka, Lidia Duraj)

skład : Dominika Malina, Beata Płowucha, Magdalena Giewont, Aleksandra Kliś, Aleksandra Bysko, Lidia Duraj, Martyna Kliś, Wiktoria Bułka, Zofia Kąkol, Zofia Loranc, Kinga Blaut, Wiktoria Bułka

Dziewczyną serdecznie gratulujemy !!!