W sobotę na obiektach sportowych LKS-u Milówka odbył się trzeci w historii „PIKNIK WYBITNEGO REPREZENTANTA” organizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Uczestnicy tego wydarzenia mieli przyjemność zobaczyć na żywo  gwiazdy piłki nożnej które złotymi zgłoskami zapisali się w historii Polskiego sportu (min.:  Stanisław Oślizło, Radosław Gilewicz, Jan Furtok, Janusz Jojko, Stefan Majewski i wielu innych ).                                                                                                                           Mecz wybitnych reprezentantów  był główną atrakcją pikniku a wydarzeniem poprzedzającym to spotkanie był turniej piłki nożnej kat. U-9 oraz U-7 w którym wystąpiło blisko 60 Naszych zawodników i zawodniczek którzy dostarczyli licznie zgromadzonym rodzicom oraz sobie wiele radości ze wspólnej rywalizacji  w tak wyjątkowych okolicznościach.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Flip Wojtas, Filip Śleziak, Szczepan Wojtas, Borys Sygut, Wojtek Bury, Krystian Płowucha, Mikołaj Kubas, Mikołaj Kubaszczyk,Sebastian Słowik, Kamil Chowaniec, Hubert Malowiec, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Krzepina, Tymoteusz Waligóra, Bartek Pytel, Ksawery Bury, Duraj, Ola Kliś, Martyna Kliś, Ola Bysko, Kinga Blaut,Zofia Kąkol, Zosia Loranc, Emilka Banaś,Martyna Zawada, Dawid Zawada, Kacper Gołuch, Karol Przybyłek, Emil Szczotka, Nikodem Szczotka , Dominik Matuszek,  Dawid Sołtysek, Mikołaj Sołtysek, Franek Bieniek, Antoni Gromiec, Karol Witos, Tymoteusz Mrowiec, Szymon Lewandowski, Daniel Duraj, Piotr Tetłak, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz,Nikodem Caputa, Antoni Tomiczek, Oskar Olszański, Leszek Kamiński

Foto. Śląski Związek Piłki Nożnej