Takiego tygodnia wypełnionego piłkarskimi wydarzeniami z udziałem LISKÓW nie było dawno. Od poniedziałku do niedzieli czeka Nas aż sześć ligowych spotkań od żaka po młodzika. W poniedziałek podopieczni Krzysztofa Karpety rozegrają mecz II grupy LIGI ORLIKÓW, w tym samy dniu w Czernichowie zespół młodzików rozegra mecz III LIGI OKRĘGOWEJ z TIKI TAKA ŻYWIEC. W środę czeka Nas pierwszy turniej grupy mistrzowskiej LIGI ŻAKÓW w którym to na Orliku w Milówce rywalizować będziemy  z zespołami : SMS ŻYWIEC, UNITED ŻYWIEC oraz ORZEŁ ŁĘKAWICA, w tym samym dniu dojdzie także na boisku LKS-u Milówka do arcyważnego meczu II LIGI MŁODZIKÓW  , rywalem LISKÓW będzie zespół GKS-u Tychy ( spotkanie zaległe). W czwartek czeka Nas kolejne starcie w LIDZE ORLIKÓW z SMS-em  ŻYWIEC   na które tym razem delegowani zostali zawodnicy z grupy SERIE A. Na koniec tygodnia czeka Nas kolejny mecz II LIGI MŁODZIKÓW w którym to po raz drugi w przeciągu kilku dni będziemy rywalizować z zespołem GKS-u TYCHY. Przypominamy że wszystkie informacje dotyczące godziny zbiórek, stroi meczowych oraz powołanych zawodników  znajdują się w wydarzeniach na stronie www.uksmilowka.pl.