Zajęcia od 4 maja do odwołania będą odbywać się według  wytycznych Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia, prosimy rodziców o przestrzeganie poniższych zasad oraz zaznajomienie swoje dzieci z regulaminem uczestnictwa w zajęciach który będzie obowiązywał w najbliższym czasie.

Logistyka i organizacja treningu:

1.Weryfikacja stanu zdrowia dziecka, przed pierwszymi zajęciami zawodnik przekazuje trenerowi wypełnione oświadczenie ( dokument do pobrania Oświadczenie rodzica-na czas pandemi  ), zawodnik z katarem i kaszlem nie zostaje dopuszczony do zajęć, wyjątek alergia udokumentowana.

2.Grupy tymczasowe składające się z 5, 6 zawodników  trenują według grafiku (grafik do pobrania Grafik 4-9.05  ) , który będzie publikowany co piątek  począwszy od dnia 1.05. następnie 8.05, 15.05 itd. (Nie ma możliwości zamiany grupy)

Wytyczne dla rodziców:

1.Dziecko należy dostarczyć na boisko Orlik nie  wcześniej niż 5  min przed treningiem , zaraz po treningu należy dziecko zabrać  żeby uniknąć kontaktu z następnymi grupami treningowymi.

2.Miejsce zbiórki dla zawodników przed treningiem – boisko Orlik w Milówce i Kameszcznicy, rodzice nie mają wstępu na boisko , czekają na swoje pociechy w samochodzie zaparkowanym do końca zajęć w pobliżu boiska Orlik,  w przypadku dzieci powyżej 13 roku życia zalecamy w przypadku małej odległości od miejsca treningu przyjazd dziecka  samemu.

3.Rodzice między sobą zachowują zasady dystansu społecznego i izolacji pomiędzy sobą

Wytyczne dla zawodników     

1.Zawodnik na zajęcia przynosi małą butelkę wody, lub podpisany bidon.

2.Nie może przenosić oraz dotykać akcesoriów treningowych bez zgody i wiedzy trenera.

3.Może trenować swoją piłką przyniesioną z domu.

4.W czasie treningu zawodnik nie musi mieć zasłoniętej twarzy jednak w drodze na trening i z treningu jest do tego zobowiązany.

5.Zawodnik na trening przyjeżdża ubrany w kompletny strój treningowy (zielone getry, białe spodenki, zielona koszulka, ochraniacze, obuwie piłkarskie (turfy lub halówki), nie ma możliwości korzystania z szatni

6.Przed pierwszym treningiem zawodnik przekazuje trenerowi wypełnioną zgodę na udział w zajęciach w czasie pandemii ( w przypadku braku , zawodnik nie zostanie dopuszczony do zajęć)

7.Zawodnik przed i po treningu dezynfekuje dłonie w miejscu do tego wyznaczonym na Orliku.

Dostosowanie środków treningowych do aktualnej sytuacji i ograniczenie bezpośredniego kontaktu zawodników, przykładowo:

1. Czas treningu – 45-60 minut

2.Forma stacyjna lub obwodowa w trakcie treningu, wyścigi rzędów

3.Technika: ćwiczenia czucia piłki, doskonalenie prowadzenie piłki – linia prosta, slalomy po linii prostej i łamanej, zmiany kierunku, doskonalenie zwodów, doskonalenie podań w schematach.

4.Motoryka: ćwiczenia własnym ciężarem ciała , wyścigi rzędów, ćwiczenia koordynacyjne (szybkość reakcji, rytmizacja ruchów, różnicowanie ruchów, zdolność dostosowania)

Zapisy dzieci na kolejne tygodnie zajęć

1.SMS o treści ” imię i nazwisko trening od 11 maja ” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6.05.2020

*Rodzice którzy zgłosili już swoje pociechy nie muszą tego robić raz jeszcze.

Grupy :  La Liga, Premier League-  tel.881217703

Grupa ; Serie A , tel. 506636518

Grupy: Ekstraklasa, Bundesliga, Major League, Superliga, Mitech tel. 667284696

Pliki do pobrania

Oświadczenie Oświadczenie rodzica-na czas pandemi

Grafik Grafik 4-9.05