W ostatnich dniach zawodnicy UKS Lisek Milówka zawitali do wielkopolski gdzie brali udział w  OGÓLNOPOLSKIM turnieju „Jarocin Cup” kategorii U-10 w którym uczestniczyło dziesięć zespołów. Czterodniową rywalizację Nasz zespół zakończył na trzecim miejscu a do ” Najlepszej 7 turnieju” został wybrany Szczepan Wojtas.

Wyniki grupa

Lisek Milówka 4-6 Bug Wyszków (Wojciech Bury x2, Piotrek Bułka, Szczepan Wojtas)

Lisek Milówka 4-3 AP Waldemara Przysiudy ( Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas)

Lisek Milówka 16-2 GKS Trzcinica ( Dawid Okrzesik, Wojciech Bury x 4, Szczepan Wojtas x6, Piotr Bułka x2, Sebastian Słowik x2, Filip Wojtas)

Lisek Milówka 12-3 AP Reis II ( Szczepan Wojtas x4, Wojciech Bury x3, Filip Śleziak x2, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik,  FIlip Wojtass

Mecz o „3 miejsce”

Lisek Milówka 4-3 Korona Wschowa ( Sebastian Słowik x2, Szczepan Wojtas x2)

W turnieju wystąpili: Wiktoria Bułka, Piotr Bułka, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Wiktor Kliś, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik, Wojciech Bury, Michał Matuszny, Leszek Kamiński, Jakub Tyrlik, Michał Bryja

Komentarz trenera: Szymon Węglarz” Jestem zbudowany postawą zawodników podczas turnieju rozgrywanego na fantastycznym kompleksie sportowym Jaroty Jarocin który zrobił na Nas wszystkich ogromne wrażenie  ( kompleks czterech pełnowymiarowych boisk, aquapark, hotel).Wielkim optymizmem napawa rosnąca świadomość zawodników grupy EKSTRAKLASA  że by dobrze grać to nie należy tylko dużo  trenować równie ważne jest zachowanie, właściwa regeneracja , odżywianie, koleżeństwo. Wspólnie pokazali w trakcie tych  czterech dni że stanowią świetny, zgrany zespół a to jest zawsze gwarancją właściwego rozwoju.”