Dobiegły końca jesienne rozgrywki w których wzięliśmy udział w ligach  kategorii żak, orlik, młodzik młodszy oraz młodziki w których rywalizowało łącznie 82  Naszych wychowanków z roczników 2009-2015.

LIGI ŻAKÓW I ORLIKÓW

W tym sezonie PZPN wprowadził reformę rozgrywek dzięki której  w meczach dzieci do lat 11 nie są liczone gole i nigdzie nie znajdziemy informacji o wynikach ani tabelach, bez wątpienia to bardzo pozytywna zmiana dzięki której podczas kilku meczów ligi żaków byliśmy świadkami  spotkań w których na trzech, czterech boiskach równocześnie mogło rywalizować kilkadziesiąt zawodników i zawodniczek. Dla dziecka niezależnie od prezentowanego poziomu  sportowego największą przyjemność sprawia rywalizacja z rówieśnikami , przeprowadzona reforma bez wątpienia umożliwia udział w meczach większej liczby dzieci niż to miało miejsce dotychczas bez towarzyszącej niepotrzebnej presji . Jesienią w lidze żaków Liski rozegrały siedem spotkań w których wystąpiło łącznie 30 zawodników i zawodniczek natomiast w lidze orlików  rozegranych rozegraliśmy sześć spotkań w których wystąpiło 20 Naszych wychowanków.

LIGI MŁODZIKÓW I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

Niezwykle intensywną jesień mają za sobą zawodnicy grupy ekstraklasa oraz dziewczyny partnerskiego klubu Mitech Żywiec. Chłopcy rywalizowali w ligach młodzików i młodzików młodszych w których rozegrali łącznie 20 spotkań, notując  tylko dwie porażki. W  żywiecko-skoczowskiej lidze młodzika młodszego  ukończyli zmagania na trzecim miejscu zapewniając sobie na wiosnę udział w  rozgrywkach II LIGI WOJEWÓDZKIEJ  . W lidze młodzików Nasz zespół okazał się najlepszym zespołem w powiecie żywieckim , kwalifikując się do baraży o II LIGĘ  w których okazał się minimalnie gorszy od zespołu Kuźni Ustroń. Dziewczyny jesienią rywalizowały w I LIDZE WOJEWÓZKIEJ MŁODZICZEK w której uczestniczyło 14 zespołów, ostatecznie zmagania ligowe stojące na bardzo wysokim poziomie  kończą  na piątym miejscu, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.