Dobiegły końca rozgrywki II ligi trampkarzy młodszych rocznika 2005. Przygoda naszych Lisków na tym szczeblu rozgrywek „na moment” dobiega końca. Brakło niewiele do osiągnięcia założonego celu, ale taki jest sport i trzeba wyciągnąć wnioski. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w stawce 8 zespołowej. Nasza forma na przestrzeni całej rundy była bardzo zróżnicowana, zdarzyła nam się wstydliwa porażka w Rybniku z Row’em, lecz oba mecze z Podbeskidziem, choć przegrane były naprawdę dobre w naszym wykonaniu. Najważniejszą, rzeczą na tym etapie jest indywidualny rozwój, a on u niektórych zawodników na pewno nastąpił, widać to w podejściu do treningu czy meczu, lecz i tak jest jeszcze dużo do zrobienia. Reasumując ta drużyna złożona z zawodników rocznika 2005 i 2006 nie powiedziała ostatniego słowa!

Poniżej krótkie podsumowanie rozegranych meczy :


I kolejka : UKS Lisek 7
2 BTS II Rekord
K.Szewczyk x3, D.Słowik x3, M.Gluza x1

II kolejka : UKS Lisek 1 – 0 Orlik Rajcza
M.Gluza x1

III kolejka : UKS Lisek 0 – 4 RKP Row Rybnik

IV kolejka : UKS Lisek 1 – 5 AP Champions Rybnik
D.Słowik

V kolejka : UKS Lisek 0 – 1 BBTS Podbeskidzie BB

VI kolejka : UKS Lisek 2– 1 MKS Żory
M.Gluza x1, D.Słowik x1

VII kolejka : UKS Lisek 1–5 MOSIR Jastrzębie
M.Słowik x1

VIII kolejka : UKS Lisek 2 5 BTS II Rekord
S.Zawada x1, D.Słowik x1

IX kolejka : UKS Lisek 1 1 Orlik Rajcza
S.Zawada x1

X kolejka : UKS Lisek 0 – 9 RKP Row Rybnik

XI kolejka : UKS Lisek 3-3 AP Champions Rybnik
S.Zawada x2, bramka samobójcza x1

XII kolejka : UKS Lisek  1–2 BBTS Podbeskidzie BB
D.Słowik x1

XIII kolejka : UKS Lisek 3 –3 MKS Żory
K.Szewczyk x2, S.Zawada x1

XIV kolejka : UKS Lisek 2–5 MOSIR Jastrzębie
K.Szewczyk x1, D.Słowik x1

Najlepsi strzelcy :
D.Słowik 8 bramek
K.Szewczyk 6 bramek
S.Zawada 5 bramek