Sobota i niedziela była bardzo pracowita dla Naszych zawodników i trenerów. W pierwszym dniu weekendu LISKI z roczników 2008/2009 rywalizowały ze swoimi rówieśnikami na turnieju rozgrywanym w Łodygowicach natomiast chłopcy z rocznika 2005 wystąpili w turnieju w Świerklanach, następnego dnia podopieczni trenera Miłosza Węglarza z grupy Ekstraklasa również zanotowali występ na  turnieju „Żywiec Winter Cup”

Podsumowanie zmagań
Rocznik 2010 – ” Żywiec Winter Cup”
Wystąpili: Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Kinga Blaut, Hubert Pielichowski, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik, Michał Bryja
Wyniki  :
3-0 Beskid Gilowice (S.Wojtas, F.Wojtas, gol samobójczy)
0-3 SMS Żywiec
1-0 Trójka Czechowice Dziedzice (S.Wojtas)
1-0 Smerfiki Łodygowice (S.Wojtas)
0-5 SMS Żywiec
1-1 Spójnia Zebrzydowice (H.Pielichowski)
Opinia trenera Miłosza Węglarza :
Turniej w Łodygowicach możemy uznać za udany. Jedynym i głównym minusem to jest skuteczność naszej drużyny, ale ona z treningu na trening powinna ulec poprawy.  z samej gry, czy zachowania poza meczami możemy bardzo zadowoleni. Warto zwrócić uwagę, że najlepszym bramkarzem turnieju został niezawodny i na pewno zapamiętany przez rodziców – Michał Bryja.
Rocznik 2008 – „Żywiec Winter Cup”
Wystąpili : Arek Tetłak, Kuba Romanowski, Alan Krakowski, Miłosz Motyka, Krzysztof Niedzielski, Kuba Tyrlik,Mikołaj Sypuła, Szymon Jędzkiewicz
Końcowa klasyfikacja :
1. SMS ŻAPN I
2. Rekord Bielsko Biała
3. UMKS Trójka Czechowice Dziedzice
4. Orzeł Łękawica
5. SMS ŻAPN II
6. Beskid Gilowice
7. UKS Lisek Milówka
8. Bory Pietrzykowice
Opinia trenera Rafała Błażyczka : Za nami kolejny turniej, co do pozytywów to w obronie nieźle, ale w ataku nie wyglądało to najlepiej  na 20 sytuacji sam na sam strzeliliśmy tylko 5 goli więc trudno jednoznacznie ocenić  turniej. Zawodnicy  którzy byli na turnieju dostarczyli materiału do dalszego rozwoju. Jeszcze długa droga przed nimi, przede wszystkim mentalna. Chłopcy wchodzą już w okres, w którym dzieciństwo się kończy a zaczyna rywalizacja i trzeba prezentować odpowiednie podejście tak jak na potencjalnych zawodników przystało.
Rocznik 2005 – ” Turniej o Puchar Wójta Gminy Świerklany”
Wystąpili: Patryk Blaut, Kamil Węglarz, Jakub Kubas, Marcin Byrtus, Kacper Szpak, Daniel Golec, Michał Gluza, Piotr Loranc, Dominik Słowik, Michał Zawada
Wyniki :
0-0 MKS Żory
2-1 Niepokorni Orzesze II (K.Szpak x2)
4-0 Bohumin (M.Gluza x2, P.Loranc, M.Zawada)

1-1 KS Warszowice (M.Gluza)
0-5 Niepokorni Orzesze
1-1 (karne 3-2) MKS Żory (P.Loranc)
Końcowa klasyfikacja
1. Forteca Świerklany
2. Niepokorni Orzesze
3. Lisek Milówka
4. MKS Żory
Opinia trenera Miłosza Węglarz z turnieju rocznika 2005 :
Zdarzył się gorszy mecz w półfinale, który wyeliminował nas z gry o najwyższe miejsce oraz z którego trzeba wziąć lekcje na przyszłość, lecz ogólnie z gry Lisków można być umiarkowanie zadowolonym. Zakończył się półroczny okres, kiedy trenowałem chłopaków dla mnie to był super czas oraz cenne doświadczenie i myślę, że dla zawodników równie, mimo że nie zrealizowaliśmy swojego celu, to zawodnicy nie powiedzieli ostatniego słowa i niebawem znowu będzie o nich głośno.