Od 31 sierpnia nastąpi zmiana w organizacji zajęć we wszystkich grupach , prosimy o szczegółowe zapoznanie się załączonym na grafice planem. Przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i konieczności udziału zawodnika/zawodniczki w minimum 50% procent treningów w miesiącu. 

Składy grup sezon 2020/2021

SUPERLIGA (10/24) -14 wolnych miejsc

Kategoria : G1

I trener : Piotr Sanetra

II trener : Albert Wróbel

Skład grupy: Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Adam Witos, Bartłomiej Słowik, Adam Szczotka, Tomasz Wędzel, Mikołaj Nowak, Igor Gogler, Martyna Lewandowska, Wiktoria Skowron ( 10 wolnych miejsc dla dzieci z roczników 2014-2016 )

LA LIGA

Kategoria : F2

I trener : Szymon Węglarz

Skład grupy: Nikodem Węglarz , Ireneusz  Węglarz (z), Kacper Gustyn (z), Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Dominik Kantyka, Nikodem Szczotka, Karol Witos, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Maria Mrowiec, Wojciech Cieślar, Wiktor Szymczyk , Dominik Matuszek

MAJOR LEAGUE 

Kategoria : F1

I trener : Seweryn Barabasz

II trener : Jarosław Grygny

Udział w rozgrywkach Ligi Żaków (żywiecka)

Skład grupy : Wojciech Talik, Jakub Talik, Emil Szczotka, Tobiasz Wolny (z), Dawid Sołtysek, Nikodem Polak, Adrian Polak, Karol Przybyłek, Piotr Tetłak, Dawid Zawada, Franek Bieniek, , Kacper Gołuch, Szymon Lewandowski (z), Jakub Krzepina (z)

BUNDESLIGA (14/14)

Kategoria : E1

I trener : Piotr Bryja

Udział w rozgrywkach Ligi Orlików (żywiecka)

Skład grupy : Wojciech Bułka, Łukasz Brączek, Maxim Juraszek, Mikołaj Kubas, Igor Kuśnierz, Matuszny Mateusz, Mikołaj Mojeścik, Oskar Olszański, Bartłomiej Pytel, Dawid Szczotka, Antoni Tomiczek, Tyc Michał, Tymoteusz Waligóra

EKSTRAKLASA (14/14) 

I trener : Szymon Węglarz

Kategoria : E1

Udział w rozgrywkach Ligi Młodzików Młodszych ( żywiecko-skoczowska)

Skład grupy : Wiktor Kliś, Michał Bryja, Maksymilian Fiedor, Dawid Okrzesik, Jakub Tyrlik (z), Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Wojciech Bury, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Leszek Kamiński, Michał Matuszny

MITECH (13/14)

Kategoria: E1

I trener : Agnieszka Spandel

II trener : Szymon Węglarz

Udział w rozgrywkach Ligi Orlików ( żywiecka)

Skład grupy : Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Ola Bysko, Martyna Kliś, Ola Kliś, Lidia Duraj,  Zofia Kąkol, Monika Płowucha, Wiktoria Bułka, Beata Płowucha, Dominika Malina, Natalia Szczotka ( 1 wolne miejsce)

PREMIER LEAGUE (14/14)

Kategora : D1

I trener : Seweryn Barabasz

Udział w rozgrywkach Ligi Młodzików ( żywiecka)

Skład grupy : Jakub Romanowski, Bartosz Zeman, , Dawid Hernas, Wojciech Giewont, Artur Łagosz, Paweł Babicki, Artur Matuszny, Jakub Michałek, Filip Sołtysek, Jakub Biegun, Artur Haręza, Zuzia Chwalczyk, Julia Dziobek, Krzysztof Niedzielski

SERIE A (16/18)

Kategoria : C2

I trener : Rafał Błażyczek

Udział w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy młodszych

Skład grupy : Radosław Lejawa, Jakub Motyka,Kamil Liszka, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Szymon Jędzkiewicz , Igor Hankus, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Mikołaj Sypuła, Antoni Warzecha, Kamil Liszka, Szymon Mizia,   (2 wolne miejsca roczniki 2007/2008/2009)