Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezentujemy wiosenny plan zajęć który będzie obowiązywał od 3 kwietnia (wtorek) do wakacji. Oprócz zajęć treningowych proszę zarezerwować sobie także dni w których poszczególne grupy będą rozgrywały swoje mecze ligowe a będą one następujące:

LA LIGA – sobota/niedziela ( II LIGA MŁODZIKÓW)

BUNDESLIGA – poniedziałek (III LIGA MŁODZIKÓW)

PREMIER LEAGUE – czwartek ( LIGA ORLIKÓW gr.II)

SERIE A – sobota/niedziela ( MINI MISTRZOSTWA DAISCHMAN )

EKSTRAKLASA – dzień nieznany ( LIGA ŻAKÓW)

 

Ważne komunikaty !!!

1.Na najbliższych zajęciach grupy PREMIER LEAGUE (środa 4.04.2018 godz.17:30  Orlik Kamesznica) obecność każdego zawodnika przypisanego do tej grupy jest obowiązkowa ewentualną nieobecność prosimy zgłosić. Od nowego sezonu głównym trenerem grupy będzie Krzysztof Karpeta któremu życzymy powodzenia w nowej roli.

2. Przerwa świąteczna w zajęciach 29.03.2018 – 02.04.208.