Czym jest program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Założenia i cele Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

Fundamentalnym założeniem Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego. Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników. W ramach Programu Certyfikacji, oddziały szkółki otrzymają od Polskiego Związku Piłki Nożnej możliwość bezpłatnego korzystania z systemów informatycznych do zarządzania procesami szkoleniowymi oraz administracją szkółki. Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, iż oddział szkółki piłkarskiej, który otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Nasz klub jest już na etapie rejestracji profilu zawodnika. Proces rejestracji leży po stronie rodziców (prawnych opiekunów) zawodników. Prosimy o dokonanie rejestracji w możliwie w jak najszybszym czasie. Na dzień dzisiejszy wzorowo z obowiązku wywiązali się rodzice grupy MAJOR LEAGUE, którzy w komplecie zarejestrowali swoje pociechy w systemie. Rejestracji dziecka podlegają także dzieci z roczników 2014/2015 którzy rozpoczną regularne zajęcia treningowe od sierpnia.

SZANOWNI RODZICE LICZYMY NA WASZE WSPARCIE  !!!

Instrukcja rejestracji zawodnika

/upload/files/download/Program%20Certyfikacji%20PZPN%20-%20Manual-strony-136-155.pdf