W sobotę podopieczni trenera Damiana Gołębiowskiego uczestniczyli w turnieju „RADOŚĆ Z FUTBOLU” organizowanym przez fundację Żywiecczyzna 2020plus. W zawodach kategorii żak prowadzonym bez klasyfikacji końcowej Nasi wychowankowie mieli przyjemność rywalizacji z zespołami : Beskid Gilowice, Orzeł Łękawica , Futsal Węgierska Górka ora Orlik Rajcza.

W każdym spotkaniu LISKI wykazywały się ogromnym zaangażowanie i ochotą do gry co przekładało się na bardzo efektowną i efektywną grą okraszoną wieloma pięknymi bramkami i fantastycznymi interwencjami bramkarskimi. Zawodnikom oraz trenerowi Damianowi gratulujemy znakomitej postawy.

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali : Błażej Golec, Józef Brączek, Karol Witos, Michał Śleziak, Leon Kołodziejczyk, Wiktor Gołuch, Szymon Kamiński, Dominik Kantyka, Ireneusz Węglarz

foto.Piotr Gancarczyk