W ubiegły weekend  na parkietach w Pszyczynie i Łodygowicach rywalizowały zespoły Naszych skrzatów i młodzików. Podopieczni trenera Rafała Błażyczka odnieśli komplet zwycięstw w turnieju ” Łodygowice Cup” , ciekawostką jest wyróżnienie dla Alan Krakowski który na co dzień jest bramkarzem a podczas sobotnich zmagań został najlepszym strzelcem rozgrywek. W Pszczynie Nasze maluszki miały okazję zebrać kolejne bezcenne doświadczenia  podczas  świetnie zorganizowanego turnieju ” Iskierka Cup” .

UKS Lisek Milówka reprezentowali:

  • „Łodygowice CUP” kat.młodzik

Hernas Dawid, Krzysiek Niedzielsi, Miłosz Motyka, Arek Tetłak, Bartek Zeman, Filip Słowik, Dawid Słowik, Artur Matuszny. Alan Krakowski

  • „Iskierka CUP” kat. skrzat

Agatka Sanetra, Dawid Sanetra, Leon Kołodziejczyk, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Wiktoria Olszańska