Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na powrót do turniejowej rywalizacji aż w końcu ten moment nastąpił ,  w ostatni weekend  zawodnicy  Liska z kat.U-9 udali się na  turniej „Giganci Futbolu”  do Kęt, Nasi zawodnicy pokazali się w nim  z bardzo dobrej strony  prezentując w każdym meczu wysokie umiejętności i dostarczając w każdym spotkaniu spragnionym emocją rodziców wiele emocji.

Rywalizacja toczyła się dwa dni, w sobotę w turnieju  w którym  uczestniczyło łącznie 12 zespołów , rozegrane zostały mecze grupowe w których to Liski po bardzo dramatycznych spotkaniach pokonały KS Chełmek, Diamenty Kalwaria, Unię Oświęcim, przegrały z Włókniarzem Zgierz oraz zremisowały z późniejszym triumfatorem turnieju Akademią Arkadiusza Głowackiego Kraków. Ostatecznie Liski zakończyły rywalizację w grupie na 3 miejscu przez co w niedzielę czekała Nas rywalizacja o miejsca 5-8 . W meczu półfinałowym Liski pokonały drużynę z Czernichowa a w meczu o „5 miejsce”  po serii rzutów karnych drużynę Diamentu Kalwaria.

W turnieju wystąpili : Kinga Blaut, Ola Bysko, Igor Kuśnierz, Leszek Kamiński, Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Filip Śleziak, Hubert Malowiec, Dawid Zawada