Od poniedziałku do soboty Nasze zespoły rozpoczną swoje wiosenne rozgrywki ligowe, w porównaniu z jesienią będzie Nas w nich reprezentować jedna drużyna więcej, poniżej przedstawiamy ważne informacje organizacyjne związane z najbliższą serią spotkań (godzina i miejsce zbiórki, kadry).

LIGA ŻAKÓW  11.04.2019 godz.16:00

UKS LISEK MILÓWKA UKS FOOTBALL ACADEMY ŻYWIEC

Zbiórka : 15:40 Orlik Milówka

Kadra : Cała grupa Premier League +Filip Śleziak, Maxim  Juraszek, Łukasz Brączek

LIGA ORLIKÓW gr.II – 11.04.2019 godz.17:30

UKS LISEK MILÓWKA LKS JUSZCZYNA

Zbiórka : 17:00 Orlik Milówka

Kadra :  Dawid Słowik, Mikołaj Sypuła, Arek Tetałak, Bartek Zeman, Artur Matuszny, Kacper Matuszny, Jakub Romanowski, Paweł Babicki, Jakub Tyrlik, Wojciech Giewont, Artur Łagosz

LIGA ORLIKÓW gr.III – 11.04.2019 godz.16:30

ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. III UKS LISEK MILÓWKA

Zbiórka: 16:10 boisko Śrubiarni w Żywcu

Kadra: Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Michał Bryja, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Kamil Chowaniec, Dawid Okrzesik, Alan Krakowski, Borys Sygut

LIGA  TRAMPKARZY MŁODSZYCH- 13.04.2019 godz.10:00

ORLIK RAJCZA UKS LISEK MILÓWKA

Zbiórka: 9:00 boisko LKS-u Rajcza

Kadra: cała grupa LA LIGA+Jakub Motyka, Igor Hankus

WAŻNE !!!

Na każdy mecz zabieramy:

• dokument ze zdjęciem
  • ochraniacze
  • kompletny strój meczowy (zielone getry, czarne spodenki, koszulka meczowa)
  • zakładamy klubowe dresy

Przypominamy o zgłaszaniu ewentualnej nieobecności dziecka na meczu wtedy mamy możliwość powołania kolejnego zawodnika, kadry na  spotkania będą publikowane na stronie w weekend poprzedzający daną kolejkę spotkań, będą także dostępne w wydarzeniach na głównej stronie.