Dobiegła końca ” Rycerska przygoda lisków”, siedem niezwykle intensywnych dni wypełnionych zajęciami treningowymi, udziałem w turnieju „Wolf CUP” , krajoznawczymi wycieczkami i aktywnym spędzaniem czasu w „JEZIORNEJ OSADZIE” z pewnością zostanie w pamięci uczestników na długo.

W Międzynarodowym turniej Wolf CUP objętym patronatem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki , uczestniczyło blisko dwieście zespołów z : Polski, Ukrainy, Łotwy i Litwy. Poziom turnieju stał na bardzo  wysokim poziomie i z pewnością doświadczenia zebrane  podczas turniejowej rywalizacji zaprocentują w przyszłości. Warto podkreślić że zawodnicy z grupy ekstraklasa oprócz rywalizacji w swoim roczniku wzięli udział w rozgrywkach rocznika 2009 gdzie po raz pierwszy rywalizowali na wymiarowym boisku grając 11×11 i mimo małego doświadczenia pokazali się z bardzo dobrej strony.

Końcowe klasyfikacje

Turniej 2010 – UKS LISEK MILÓWKA – miejsce 8

Turniej 2009 – UKS LISEK MILÓWKA – miejsce 8

Turniej 2013 – UKS LISEK MILÓWKA – miejsce 6

Turniej 2014 – UKS LISEK MILÓWKA – miejsce 15

Turniej 2011 – dziewczyny – miejsce 17

Turniejowe zmagania urozmaicane były wycieczkami krajoznawczymi po Malborku i okolicach , bez wątpienia zwiedzanie Zamku Krzyżackiego jednego z największych w Europie na długo zostanie Nam w  pamięci. Środę  wszystkie LISKI spędziły na plażowaniu w Krynicy Morskiej , przy okazji wyjazdu Nad Bałtyk mieliśmy  możliwość na własne oczy zobaczyć imponujący przekop Mierzei Wiślanej .

Gratulujemy wszystkim LISKOM znakomitej postawy w czasie trwania obozu, życząc udanych, pełnych przygód wakacji 

Zadanie dofinansowane  z budżetu Województwa Śląskiego w ramach programu ” Śląski Klub”