W trzech turniejach rozegranych  w : Cieszynie, Wilkowicach i Povaskiej Bystrzycy  uczestniczyli zawodnicy UKS Lisek Milówka w ostatni weekend . W każdym z tych miejsc liski pokazały się z bardzo dobrej strony a w ” Memoriale Alfreda Jenknera” dokonali rzeczy spektakularnej, niespodziewanie wygrywając zawody a Jakub Motyka został wybrany ” MVP” turnieju.

„Memoriał Alfreda Jenknera” , kat. U-13

 • Lisek Milówka 1-2 GLKS Wilkowice
 • Lisek Milówka  2-0 Podbeskidzie Bielsko Biała
 • Lisek Milówka 4-1 Orzeł Kozy
 • Lisek Milówka 2-1 MFK Dolny Kubin
 • Lisek Milóka 2-0 Podbeskidzie Bielsko Biała II

Skład: Alana Krakowski, Antoni Warzecha, Igor Hankus, Radosław Lejawa, Filip Słowik, Kaper Pala, Szymon Jędzkiewicz, Jakub Motyka

Komentarz Rafał Błażyczek „Bardzo dobry turniej, który w każdym meczu „wymusił” na zawodnikach wskoczenie na wysoki poziom. Mnie jako trenera bardziej od wyniku cieszy to, że na tle wymagających przeciwników zawodnicy pokazali pewien poziom powtarzalności w wykonywaniu bardzo trudnych elementów nad którymi pracujemy w treningu. Najważniejsze jest to, że dzisiejsze osiągnięcie nie było przypadkowe i dokładnie wiemy dlaczego graliśmy dobrze i jakie błędy popełniliśmy. Zdajemy sobie sprawę z tego w jakim kierunku podążmy i nad czym będziemy pracować w najbliższym czasie. Gratulacje dla wszystkich zawodników, dobra robota!”

Turniej „CKS Piast CUP” kat. U-12

 • Lisek- CKS Cieszyn 0:6
 • Lisek- APN Knurów 1:3 (Tetłak)
 • Lisek – Zapora Wapienica 1:7 (Zeman)
 • Lisek – CKS Cieszyn 2:0 ( Zeman, Tetłak)
Skład: Dawid Słowik, Arek Tetłak, Bartosz Zeman, Jakub Romanowski, Paweł Babicki, Miłosz Motyka, Bartosz Sobel, K.Niedzielski, D.Hernas 

Komentarz trenera Seweryn Barabasz „Dla większości zawodników był to jeden z pierwszych turniejów i świetna szansa na naukę i zobaczenia w którym miejscu swojej piłkarskiej przygody są. Mimo iż nie strzeliliśmy wielu bramek to każda strzelona była z serii „stadiony świata”.

Turniej „Povaska Bystrzyca Cup”, kat. U-11

 • Lisek Milówka 1-3 MSK Povaska Bystrzyca (W.Bury)
 • Lisek Milówka 0-3 Dukla Bańska Bystzyca

rewanże

 • Lisek Milówka 0-0 MSK Povaska Bystrzyca
 • Lisek Milówka 1-3 Dukla Bańska Bystzyca (W.Bury)

Mecz o 5 miejsce

 • Lisek Milówka 2-3 MFK Dolny Kubin (W.Bury x2)

skład: Jakub Tyrlik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Dawid Okrzesik, Michał Bryja, Wiktor Kliś, Wojciech Bury

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Po raz pierwszy gościliśmy na turnieju w Povaskiej Bystrzycy, organizowanym przez byłego zawodnika Podbeskidzia Bielsko Biała Marka Slobode, któremu bardzo dziękujemy za zaproszenie. Biorąc pod uwagę wysokie umiejętności zawodników z rocznika 2010, często uczestniczymy w turniejach starszego rocznika gdzie muszą rywalizować z silniejszymi fizycznie przeciwnikami, osiąganie dobrych wyników w tym przypadku jest bardzo ciężkie ale pozwala to kształtować cechy wolicjonalne i doskonalić elementy techniczno-taktyczne w znacznie trudniejszych warunkach w czasie gry  co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Dziękuje  rodzicom którzy w bardzo  licznym gronie udali się dopingować swoje pociechy.”