Tradycyjnie od kilku lat udziałem w zawodach  „Clico Cup” rozgrywanych  w Zawoi i Stryszawie, Liski rozpoczynają turniejowe zmagania w nowym roku. W tegorocznym turnieju wystąpiły dwadzieścia cztery zespoły a Nasz zespół ukończył udział w tym prestiżowym sportowym wydarzeniu na siódmym miejscu.

W pierwszym dniu  zmagań rywalizowaliśmy   z zespołami : Skawa Wadowice, UKS  Kozy, UKS Cieszyn, BCS Zawoja, Naroże Juszczyn odnosząc w tych spotkaniach   cztery zwycięstwa i jedną porażkę, zapewniając tym sobie awans do fazy pucharowej . W  finałach po porażkach z Wisłą Brzeźnica i Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska i zwycięstwem Nad Borowik Bachowice kończymy zmagania na siódmym miejscu.

UKS Lisek Milówka w turnieju „Clico Cup” reprezentowali : Jakub Biegun, Kamil Omyła, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Sebastian Słowik, Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Jakub Tyrlik

 

foto : sucha.24.pl