LIGA ŻAKÓW  1.05.2019 godz.16:00

ORLIK RAJCZA LISEK MILÓWKA

Zbiórka : 15:40 Orlik w Rajczy

Kadra : Kinga Blaut, Ola Bysko, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Jakub Witos, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Leszek Kamiński

LIGA ORLIKÓW gr.II 29.04.2019 godz.16:00

LISEK MILÓWKA ŚLEMIEŃ

Zbiórka : 15:40 Orlik Milówka

Kadra :  Alan Krakowski, Dawid Słowik, Arek Tetałak, Bartek Zeman, Jakub Tyrlik, Paweł Babicki, Bartek Sobel, Mateusz Węglarz, Jakub Romanowski,Atrur Matuszny

LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH  – 4.05.2019 godz.10:00

SKAŁKA ŻABNICA LISEK MILÓWKA

Zbiórka: 9:00 boisko w Żabnicy

Kadra: cała grupa LA LIGA

WAŻNE !!! 

Na każdy mecz ligowy zabieramy:

 • dokument ze zdjęciem
 • ochraniacze
 • kompletny strój meczowy (zielone getry, czarne spodenki, koszulka meczowa)
 • zakładamy klubowe dresy

Przypominamy o zgłaszaniu ewentualnej nieobecności dziecka na meczu wtedy mamy możliwość powołania kolejnego zawodnika, kadry na  spotkania będą publikowane na stronie w weekend poprzedzający daną kolejkę spotkań, będą także dostępne w wydarzeniach na głównej stronie

LISEK CUP (2 MAJ)- KOMUNIKATY ORGANIZACYJNYE

 • Zbiórka zawodników kategorii U-12 (roczniki 2007/2008/2009) ,U-9 (roczniki 2010/2011) godz.8:30 na boisku UKS „Maksymilian” Cisiec
 • Zbiórka zawodników kategorii U-7 (roczniki 2012/2013) godz.9:30 na boisku UKS „Maksymilian” Cisiec
 • Składy drużyn U-12 : LISEK I – Alan Krakowski, Filip Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Jakub Motyka, Kacper Pala, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Bartłomiej Baszuk, Antoni Warzecha, Igor Hankus, Jan Witos (trener Rafał Błażyczek)
 • LISEK II: Arek Tetłak, Dawid Słowik, Piotr Worek, Bartek Sobel, Paweł Babicki, Artur Matuszny, Kuba Tyrlik, Bartek Zeman, Kuba Romanowski, Kacper Matuszny, Artur Łagosz, Wojciech Giewont, Bartek Zawada, Krzysiu Niedzielski, Dawid Hernas, Mateusz Worek, Paweł Talik (trener Rafał Błażyczek, Krzysztof Karpeta)
 • MITECH (dziewczyny): Julka Sopiak, Magda Waligóra, Marlena Słowik, Marta Ponikwia, Dominika Adamus, Julka Zawada, Julka Dziobek, Marysia Szaflarka (trener Szymon Węglarz)
 • Składy drużyn U-10: LISEK I – Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Borys Sygut, Wiktor Kliś, Dawid Okrzesik, Sebastian  Słowik, Kamil Chowaniec, Łukasz Brączek, Filip Śleziak (trener Miłosz Węglarz)
 • LISEK II – Oskar Olszański, Antoni Tomiczek, Kuba Krzepina, Kuba Witos,Kacper Kubas, Mikołaj Kubas, Bartłomiej Pytel, Jakub Janota, Leszek Kamiński, Hubert Malowiec, Piotr Pastor, Mikołaj Kubaszczy, Ksawery Bury, Tymoteusz Waligóra, Seweryn Płowucha (trener Szymon Węglarz/Miłosz Węglarz)
 •  MITECH (dziewczyny) – Kinga Blaut, Martyna Kliś, Ola Kliś, Ola Bysko, Zosia Kąkol, Lidka Duraj,Emilka Banaś, Amelia Tomala, Karolina Szpak (trener Szymon Węglarz) 
 • Składy drużyn U-7: LISEK I – Dawid Sołtysek, Mikołaj Sołtysek, Franek Bieniek, Piotr Tetłak, Tymek Mrowiec, Emil Szczotka, Nikodem Szczotka, Karol Witos (trener Albert Wróbel/ Szymon Węglarz)
 • LISEK II – Dawid Zawada, Daniel Duraj, Szymek Lewandowski, Nikodem Węglarz, Kacper Gołuch, Nikodem Caputa, Antoni Gromiec, Karol Przybyłek (trener Albert Wróbel/ Szymon Węglarz)
 • Prosimy ewentualną nieobecność dziecka zgłosić trenerom do poniedziałku (tj.29.04.209) !!!
 • Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany ciepły posiłek . Zachęcamy do przyjścia na turniej całymi rodzinami, zakończenie turnieju kategorii. U-7 godz.13:30, starsze grupy zakończą rywalizację między 13:30 a 15:00.

TURNIEJ LISEK CUP OBJĘTY ZOTAŁ PATRONATEM PZPN GRASSROOTS „PIŁKA DLA WSZYSTKICH”