LIGA ORLIKÓW gr.I

SMS Żywiec 5- 7 Lisek Milówka

Bramki : Szczepan Wojtas x4, Wojtek Bury, Kamil Chowaniec, Filip Wojtas

Skład : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Bartłomiej Sobel, Kamil Chowaniec

Komentarz trenera: Szymon Węglarz ” Byliśmy świadkami bardzo emocjonującego meczu, który podobnie jak pierwsze spotkanie obu drużyn  rozstrzygnął się w ostatnich minutach,  tylko tym razem z szczęśliwym dla Nas zakończeniem”

Poniedziałek – LIGA MŁODZIKÓW

Lisek Milówka 3- 3 Mitech Żywiec

Bramki : Jakub Motyka, Igor Hankus, Mikołaj Sypuła

Skład : Dawid Słowik, Szymon Jędrzkiewicz, Kacper Pala, Antek Warzecha,  Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka,Jan Witos,  Arek Tetłak, Krzysztof Niedzielski, Wojciech Giewont

Komentarz trenera: Rafała Błażyczek ” Zdecydowanie najsłabszy nasz mecz jaki kiedykolwiek widziałem. Nie można tego tłumaczyć fatalnym boiskiem lub tym, że niektórzy nasi zawodnicy musieli rywalizować z dziewczynami starszymi o 3 lata. Po prostu każdy z osobna i całościowo jako drużyna nie zagraliśmy tego na co nas stać i tego czego oczekujemy od siebie nawzajem.

Czwartek – TURNIEJ TYMBARKA

Kategoria U-12 dziewczyn

Mitech Żywiec 5-0 SP Lipowa

Mitech Żywiec 4-0 SP Cisiec

Mitech Żywiec 3-1 SP Zarzecze

Skład : Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Kinga Kos, Dominika Malina, Amelia Tomala, Zuzia Bułka, Karolina Szpak, Martyna Kliś

Kategoria U-10 dziewczyn

Mitech Żywiec 25-0 SP Zarzecze

Kadra : Zosia Kąkol, Zosia Loranc, Ola Kliś, Ola Bysko, Kinga Blaut, Beata Płowucha, Roksana Caputa, Magda Giewont

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Turniej był fantastyczną promocją piłki nożnej w wykonaniu dziewczyn, cieszy także fakt że turniejowe zmagania obserwowała tak liczne grono rodziców i kibiców. Dziewczyną gratulujemy awansu do finałów wojewódzkich turnieju ” Tymbarka”.

Kategoria U-8 chłopców

Komentarz trenera Albert Wróbel „Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 na naszą korzyść, zawodnicy zmobilizowani od pierwszych minut realizowali swoje zadania co skutkowało mnóstwem bramek dla naszej drużyny. Kolejne spotkanie w wykonaniu naszych podopiecznych nie należało do najlepszych i zakończyło się wynikiem 4:0 na korzyść przeciwnika. W ostatniej potyczce nasi zawodnicy dali z Siebie wszystko i remisując po zdecydowanej przewadze przegraliśmy w 11′. Dla zawodników było to niezwykle doświadczenie, mecze rozgrywane były na bardzo dużym boisku, dodatkowo mecz trwał aż 20 minut, jest to czas w którym tak młody zawodnik oddaje mnóstwo energii więc tu należą się brawa dla każdego uczestnika naszej drużyny. Na szczególną pochwalę zasłużył Emil Szczotka który przez wszystkie spotkania prezentował wysoka formę i zachowanie na boisku, był to topowy zawodnik wyróżniający się na rozgrywanym turnieju.”

Skład : Kacper Gołuch, Dawid Zawada, Emil Szczotka, Nikodem Węglarz, Kacper Gustyn, Dawid Sołtysek, Piotr Tetłak, Franek Bieniek

Lisek Milówka 2 – 4  Forteca Świerklany

bramki : M.Słowik x2

skład : B.Wędzel, J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak,  M.Byrtus, W.Wojtas, I.Hankus, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik, J.Motyka, A.Warzecha

Komentarz trenera Seweryn Barabasz: „Pierwsza połowa trochę zbyt bojaźliwa w Naszym wykonaniu. W drugiej natomiast chłopaki zagrały bardzo dobry mecz, a szczególnie trzeba pochwalić Kacpra Szpaka, który był dziś najlepszy w Naszych szeregach. Mamy momenty dobrej gry, natomiast mamy też sporo przestojów nad czym będziemy dalej solidnie pracować na treningach.”