W przyszłym tygodniu  bezpośrednio po  zakończeniu treningów  odbędą się krótkie spotkania organizacyjne z rodzicami dzieci uczestniczących w turnieju MUNDIALITO, prosimy o obecność.

MAJOR LEAGUE

Wtorek 17:00 – bezpośrednio po zakończeniu treningu

W turnieju wezmą udział wszyscy zawodnicy grupy którzy zostaną podzieleni na 2 zespoły.

EKSTRAKLASA 

Poniedziałek 17:00 – bezpośrednio po zakończeniu treningu

Powołani zawodnicy na turniej rocznika 2010- Michał Bryja,Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Kinga Blaut, Lidia Duraj, Dominik Pilarz, Sebastian Słowik, Hubert Pielichowki, Wiktor Kliś, Kami Chowaniec, Maxim Juraszek, Jakub Pytlarz

Powołani zawodnicy na turniej rocznika 2011(prolog) – wszyscy zawodnicy z rocznika 2011+ dziewczyny trenujące w grupie

SERIE A

Poniedziałek 18:30 – bezpośrednio po zakończeniu treningu

Powołani zawodnicy na turniej rocznika 2008: Arkadiusz Tetłak, Miłosz Motyka, Jakub Motyka, Szymon Jędzkiewicz, Alan Krakowski, Mikołaj Sypuła, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Bartosz Zeman, Bartosz Sobel, Jakub Tyrlik (PREMIER LEAGUE)