We wtorek 6.11.2018 odbyło się spotkanie organizacyjne UKS LISEK MILÓWKA, serdecznie dziękujemy licznie zgromadzonym rodzicom za przybycie na zebranie , poniżej przedstawiamy najważniejsze omawiane sprawy z którymi prosimy by zapoznały się osoby, które były nieobecne.

1.Kalendarze – przed i po zajęciach można u trenerów prowadzących zajęcia nabyć w cenie 25 zł pamiątkowe klubowe kalendarze na rok 2019.

2.Turniej Mundialito 

a) Kadry

Prolog 30.11.2018 – wszyscy zawodnicy z grupy MAJOR LEAGUE + chłopcy z rocznika 2011 (grupa Ekstraklasa) + wszystkie dziewczyny( grupa Ekstraklasa) , podział na 3 drużyny zostanie opublikowany przed turniejem

Turniej rocznika 2010– Michał Bryja, Sebastian Słowik, Lidia Duraj, Kinga Blaut, Szczepan Wojtas, Witold Wojtas, Hubert Pielichowski, Wiktor Kliś, Dominik Pilarz, Maxim Juraszek,…

Turniej rocznika 2008 – Arkadiusz Tetłak, Miłosz Motyka, Jakub Motyka, Szymon Jędzkiewicz, Alan Krakowski, Mikołaj Sypuła, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Bartosz Zeman, Bartosz Sobel, Jakub Tyrlik

Rodzice poszczególnych kategorii zaangażowani w organizację bufetów , zebranie organizacyjne grup nastąpią w następujących terminach (podczas treningów):Prolog-16.11 godz.16:00, rocznik 2008 -19.11 godz.17:30, rocznik 2010-19.11 godz.16:00, obecność  rodziców powołanych na turniej dzieci, obowiązkowa!!!

3.Wakacyjny obóz  – w dniach 4-10 sierpnia 2019 zaplanowany został „letni obóz piłkarski” dla zawodników z roczników 2005-2011, który odbędzie się w Krościenku Nad Dunajcem. Prosimy osoby nie obecne na zebraniu o pobranie deklaracji i dostarczenie trenerom do końca listopada.

4. Stroje meczowe dla zawodników EKSTRKLASY – rodziców nie obecnych na spotkaniu prosimy o odebranie strojów meczowych dla dziecka po lub przed zajęciami w najbliższym tygodniu.

5. ZIMOWY PLAN ZAJĘĆ – od wtorku tj. 13.11.2018 obowiązywać będzie zimowy plan zajęć, w zakładkach poszczególnych grup na stronie znajduje się szczegółowy harmonogram zajęć .