W sobotę podopieczni trenera Seweryna Barbasza uczestniczyli w drugiej edycji prestiżowego turnieju SILESIA CUP rozgrywanym na legendarnym STADIONIE ŚLĄSKIM w Chorzowie.

Na starcie rozgrywek, których współorganizatorem był Stadion Ślaski Spółka z o.o., a projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, stanęły 24 zespoły wyłonione z eliminacji w Podokręgach.  Rywalizacja toczyła się w ciekawej formule w której to drużyny rozgrywały swoje mecze na cztery bramki, na boiskach o rozmiarach 20×40 metrów. Liski przeplatały znkaomite mecz z troszkę gorszymi kończąc rywalizację w środku stawki jednak zebrane dziś doświadczenia i gra na jednym z najpiękniejszcych stadionów w Naszym kraju z pewnością zostanie w pamięci Naszych zawodników na długo.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Ireneusz Węglarz, Dominik Bysko, Andrzej Rypień, Stanisław Słowik, Filip Fiedor, Adam Somerlik, Dominik Bysko, Nikodem Węglarz, Dawid Zawada