Za Nami pełna emocji i wrażeń 11 edycja turnieju Mundialito  podczas której to tradycyjnie kluczowe role odgrywały Nasze zespoły . Zespół młodzików zakończył rywalizację na drugim miejscu  natomiast ich młodsi koledzy ukończyli zmagania tuż za podium.

Podopieczni trenera Rafał Błażyczka w pierwszej fazie turnieju odnieśli komplet zwycięstw awansując do fazy finałowej w której czekała ich rywalizacja z zespołami: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Rekord Bielsko Biała oraz Kuźnia Ustroń. Do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele jednak w końcowym rozrachunku minimalnie lepszy okazał się zespół Rekordu Bielsko Biała. Warto podkreślić że po raz czwarty z rzędu podczas Mundialito wyróżniony indywidualnie został Jakub Motyka który tym razem został uznany przez organizatorów MVP turnieju. Znakomicie spisał się także Nasz  drugi zespół który ukończył rywalizację na 11 miejscu.

W Milówce odbyły się zmagania orlików w których to w stawce szesnastu zespołów wystąpiły dwie Nasze drużyny oraz zespół dziewczyn. Pierwszy zespół otarł się o podium zajmując ostatecznie czwartą lokatę o czym zdecydowała   najmniej korzystna różnica bramek.  Wielkie słowa należą się dla podopiecznych trenera Piotra Bryji którzy po raz pierwszy wystąpili w turnieju Mundialito i w każdym meczu wykazywali się niezwykłym zaangażowaniem podobnie jak dziewczyny które dzielnie przeciwstawiały się zespołom chłopców.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Hubert Malowiec, Jakub Tyrlik, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Filip Śleziak, Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Szczepan Wojtas, Mikołaj Mojeścik, Filip Wojtas, Michał Bryja, Maksymilian Fiedor, Dominik Pilarz, Leszek Kamiński Michał Matuszny, Łukasz Brączek, Wojciech Bułka, Maxim Juraszek, Mikołaj Kubas, Antoni Tomiczek, Oskar Olszański, Dawid Szczotka, Igor Kuśnierz, Bartłomiej Pytel, Tymoteusz Waligóra, Mateusz Matuszny, Michał Tyc, Wiktoria Bułka, Lidia Duraj, Ola Bysko, Natalia Szczotka, Maja Antolak, Dominika Malina, Ania Duraj, Zosia Kąkol, Magdalena Giewont, Alan Krakowski , Kacper Pala, Jakub Motyka , Szymon Jędrzkiewicz, Radosław Lejawa, Filip Słowik, Miłosz Motyka, Arkadiusz Tetłak, Igor Hankus, Dawid Słowik, Bartek Baszuk,  Bartek Zeman, Dawid Hernas, Wojciech Giewont,  Artur Matuszny, Paweł Babicki, Marta Ponikwia, Julia Sopiak