Za Nami ostatni akcent 12 edycji MUNDIALITO w którym rywalizowały zespoły z roczników 2010 i 2012. W turnieju wystąpiło łącznie sześć Naszych zespołów które zaprezentowały się fantastycznie a dwie z Nich ukończyły rywalizację na podium. 

W turnieju kategorii U-10 rywalizowały dwa Nasze zespoły i nie wiele zabrakło by oba znalazły się w wielkich finałach, ostatecznie pierwszy zespół ukończył zmagania na miejscu szóstym  natomiast drugi zespół złożony z zawodników z rocznika 2013 sprawił największą sensację w turnieju kończąc zmagania na drugim miejscu przegrywając w dramatycznych okolicznościach z zespołem Herkulesa Kochanowice 2-3.

Tabele i  wyniki https://www.tournify.nl/live/mundialito2012/standings

W turnieju kategorii U-12 wystąpiły trzy Nasze zespoły oraz drużyna dziewczyn , rywalizacja była niezwykle emocjonująca i stała na bardzo wysokim poziomie . Pierwszy zespół tylko raz schodził z boiska pokonany, w meczu półfinałowym uległ nieznacznie drużynie Rekordu Bielsko Biała 2-3 natomiast w meczu o trzecie miejsce odniósł zwycięstwo z KS Świerklany 3-1, zapewniając sobie trzecie miejsce w turnieju. Pozostałe Nasze zespoły swoją ambitną postawą w każdym spotkaniu zasłużyły na wielkie słowa uznania, warto także odnotować zwycięstwo po kapitalnym spotkaniu  dziewczyn w meczu grupowym nad jednym z faworytów turnieju MSK Namestovo (1-0) co było jedną  z największych niespodzianek w turnieju.

Tabele i wyniki https://www.tournify.nl/live/mundialito2010/standings

Wszystkie nasze zespoły grały  niezwykle efektownie i efektywnie  dzięki czemu zarówno w młodszej jak i starszej kategorii najlepszymi strzelcami turnieju zostali zawodnicy LISKÓW : Nikodem Węglarz (16 bramek) oraz Wojciech Bury ( 17 bramek)

UKS LISEK MILÓWKA W MUNDIALITO 12 REPREZENTOWALI :

MIKOŁAJ MOJEŚCIK, HUBERT MALOWIEC, OSKAR OLSZAŃSKI, BARTŁOMIEJ PYTEL, MAKSYMILIAN FIEDOR, MICHAŁ MATUSZNY, KAMIL KUBAS, SEBASTIAN KUBAS, BUŁKA WOJCIECH, ŁUKASZ BRĄCZEK, IGOR KUŚNIERZ, MICHAŁ TYC,TYMOTEUSZ WALIGORA,MICHAŁ BRYJA, SEBASTIAN SŁOWIK, FILIP ŚLEZIAK, FABIAN KUPCZAK, WOJCIECH BURY, SZCZEPAN WOJTAS, FILIP WOJTAS, DAWID OKRZESIK, WIKTOR KLIŚ, SZYMON MIZIA, JAKUB TYRLIK, JAKUB BIEGUN, NIKODEM WĘGLARZ, NIKODEM SZCZOTKA, NATALIA MRÓZEK, MARIA MROWIEC, ANDZEJ RYPIEŃ,  ADAM SOMERLIK, FILIP FIEDOR, MAJA ANTOLAK, ANNA DURAJ, BLANKA RYBARSKA,IZABELA NAJZER, PIOTR TETŁAK, DAWID ZAWADA, KACPER GUSTYN,KACPER GOŁUCH, MONIKA PŁOWUCHA, BEATA PŁOWUCHA, ANNA BURY, LIDIA DURAJ, ALEKSANDRA BYSKO, MAGDALENA SŁOWIAK, MAGDALENA GIEWONT, NATALIA SZCZOTKA, EMILIA ŚLEZIAK, EMILIA KNTYKA, NATALIA SOMERLIK, ZOFIA KĄKOL

 

GRATULUJEMY LISKOM ZNAKOMITEGO WYSTĘPU 🙂