W sobotę Siemianowicach Śląskich odbyły się turniej eliminacyjny TAURON JUNIOR CUP w którym uczestniczyły trzy Nasze zespoły z roczników 2012,2013, 2014, honorowy patronat nad  turniejem objął premier RP Mateusz Morawiecki, a także Piotr Gliński wicepremier i minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu. Awans do wielkiego finału który odbędzie się 12 listopada na TAURON ARENIE w Krakowie wywalczyły LISKI z rocznika 2013.

Fantastyczna atmosfera i wypełniona po brzegi kibicami hala sprawiły że każdy uczestnik zmagań Tauron Junior Cup  mógł poczuć się wyjątkowo. W  sportowej rywalizacji  Nasze zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony , drużyny z rocznika 2012 i 2014 przeplatały znakomite spotkania troszkę gorszymi co sprawiło że skończyły rywalizację na miejscach trzecim i czwartym w swoich grupach natomiast LISKI z rocznika 2013 od pierwszego spotkania prezentowały się wyśmienicie odnosząc komplet zwycięstw w rywalizacji z zespołami: Zaborze Zabrze, Academia Espaniola, Orkan Rzęrzeżyczyce i  Śląsk Świętochłowice.

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali: Ireneusz Węglarz, Filip Mrózek, Dominik Kantyka, Wiktor Szymczyk, Błażej Golec, Dawid Sanetra, Bartłomiej Słowik, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Andrzej Rypień, Filip FIedor, Maria Mrowiec, Stanisław Słowik, Adam Somerlik, Natalia Mrózek, Emil Szczotka, Dawid Zawda, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak, Kacper Gustyn, Blanka Rybarska