W sobotę 8 października w Siemianowicach Śląskich odbyła się  pierwsza odsłona  turnieju TAURON Junior Cup w której zaprezentowały się trzy Nasze zespoły z roczników 2013, 2014, 2015

Do rywalizacji która odbywała się w bardzo przyjemnej atmosferze   przystąpiło 30 drużyn, podzielonych na pięciozespołowe grupy . W czasie zmagań stojących na bardzo wysokim poziomie przeprowadzonych w nowatorskiej formule Nasi zawodnicy przeplatali lepsze mecze gorszymi kończąc zmagania odpowiednio na trzecim , czwartym i piątym miejscu w swoich grupach.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Adam Somerlik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor Andrzej Rypień, Stanisław Słowik, Filip Mrózek, Dominik Kantyka, Józef Brączek, Wiktor Szymczyk, Bartek Słowik, Leon Kołodziejczyk, Kacper SIkora, Wiktor Sikora, Szymek Kostecki, Ireneusz Węglarz, Błażej Golec