Za Nami 9 edycja turnieju LISEK CUP,  który uświetnił otwarcie „LISEK ARENY” .
W zmaganiach, które trwały od piątku do niedzieli uczestniczyło ponad  500 dzieci  z Polski i Słowacji, w tym ponad 100 Naszych wychowanków.
Patronat nad wydarzeniem, podobnie jak w ubiegłym roku objęła FUNDACJA PZU.

Zawody odbyły się dla siedmiu kategorii wiekowych, sześciu chłopców przeznaczonych dla roczników : 2012,2013,2014,2015 , 2016 i młodszych oraz dwóch dziewczyn rocznika 2009 oraz 2011. W zmaganiach chłopców nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, liczyła się tylko świetna sportowa zabawa, która dostarczyła mnóstwo frajdy liczni zgromadzonym kibicom.

W rozgrywkach dziewczyn prowadzono klasyfikację końcową, mimo tego rozgrywki upłyneły w fantastycznej atmosferze, uśmiechy nie znikały z twarzy dziewczyn, a rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie . Ostatecznie po kilkugodzinnej rywalizacji w młodszej kategorii triumfował zespół  Mitechu Żywiec, a w starszej Filkówka Barwałd.

Podczas wydarzenia trwającego trzy dni dla setek zawodników i gości czekał szerg atrakcji takich jak  : pyszne smakołyki z grilla , strefa animacji dla dzieci, oprawa muzyczna, a o właściwą atmosferę zadbali magicy turnieju Mundialito , Kamil Bloda oraz Łukasz Kozubek . Uczestników niedzielnej części turnieju spotkała miła niespodzianka, dekoracji zawodników na scenie amfiteatru dokonał wybitny Reprezentant Polski w piłkę nożną kadry prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę , Tomasz Jodłowiec.

Szczegóły rywalizacji :https://www.tournify.nl/live/lisekcup9

Serdecznie gratulujemy wszystkim LISKOM fantastycznej postawy zgodnej z duchem „fair play”.

Mamy nadzieję, że na LISEK ARENA czeka Was jeszcze wiele pięknych chwil i będziecie mogli  jeszcze bardziej rozwijać swoje sportowe pasje i talenty 🙂

Na koniec podziękowania i ukłony po pas rodzicom LISKÓW, napisać że byliście fantastyczni to jak nie napisać nic… Dziękujemy za Waszą pełną poświecania i zapału  prace każdego dnia trwania turnieju dzięki któremu każdy uczestnik LISEK CUP będzie wspominał to wydarzenie przez długie lata 🙂 

Foto. Paweł Motyka