W tym tygodniu z racji rozpoczynających się świąt Wielkanocnych wszystkie grupy trenują do środy, od czwartku  do końca tygodnia nie odbędą się żadne zajęcia (wznowienie zajęć nastąpi we wtorek tj. 2.04.2018). W zakładkach poszczególnych grup  zostały zamieszczone stałe dni i godziny treningów które będą obowiązywać od 2 kwietnia  do wakacji. Nowością w planie będzie „GRANY PONIEDZIAŁEK” na który zapraszamy wszystkich chętnych zawodników i zawodniczki  z roczników (2005-2008) którzy chcą dodatkowo aktywnie spędzić wolny czas  i  nie będą powołani do kadr meczowych zaplanowanych na ten dzień meczów ligowych. Inauguracyjne zajęcia odbędą się już jutro o godzinie 17:00 na Orliku w Kamesznicy, serdecznie zapraszamy.

LA LIGA

Wtorek, 16:30 Orlik Milówka