W sobotnie południe drużyna Lisków grupy Ekstraklasa rozgrywała zawody w  Ujsołach . Nasze Liski miały bardzo trudnych przeciwników , ostatecznie zakończyły turniej na podium 3 miejsca . Warto też odnotować że w naszej drużynie  został wybrany przez trenerów najlepszy bramkarz turnieju Michał Bryja, a Dominik Pilarz walczył do końca o tytuł króla strzelców lecz niestety przegrał o jedno trafienie. Dziękujemy Liską za walkę ,oraz gratulujemy za podium .

Skład. Michał Bryja, Mateusz Węglarz, Aleksandra  Bysko , Marta Kliś , Aleksandra Kliś, Franciszek Czaniecki, Jakub Witos, Mikołaj Mojeścik , Oskar Olszański , Łukasz Brączek , Dominik Pilarz

Bramki: Dominik Pilarz 6x , Franek Czaniecki 2x, Aleksandra Bysko 1x , Oskar Olszański 1x