Czternastu zawodników podzielonych na dwa zespoły oraz liczna grupa fantastycznie dopingujących rodziców zawitała dziś do słowackiego Puchova by uczestniczyć w mocno obsadzonym turnieju „STC CUP” który rozgrywany był na sztucznym boisku o wymiarach orlika umieszczonym w hali.  Możliwość wystawienia dwóch zespołów sprawiła że w dzisiejszych zmaganiach mieliśmy wielu debiutantów którzy po raz pierwszy uczestniczyli w turnieju wyjazdowym i to w dodatku międzynarodowym.

W rozgrywkach uczestniczyło siedem zespołów: MSK Puchov I, MSK Puchov II, Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Juventus Żilina, Domino Bratysława, MSK Bystrzyca w tej stawce Nasz drugi zespół zanotował w sześciu rozegranych spotkaniach dwa remisy  oraz cztery porażki plasując  się na siódmym miejscu, natomiast pierwszy zespół Liska w dosyć pechowych okolicznościach uplasował się na czwartym miejscu przeplatając efektowne zwycięstwa z minimalnymi porażkami.

W turnieju wystąpili:

LISEK I : Mikołąj Mojeścik, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Hubert Pielichowski, Sebastian Słowik, Dawid Okrzesik, Piotr Pastor

LISEK II : Oskar Olszański, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Kuba Janota, Kinga Blaut, Kamil Chowaniec, Łukasz Brączek

Końcowa klasyfikacja

  1. Puchov I  16 ptk 5-1-0
  2. Bystrzyca 15 ptk 5-0-1
  3. Bratysława 12 ptk 4-0-2
  4. Lisek I 12 ptk 4-0-2
  5. Żilina 2 ptk 0-0-2
  6. Puchov II 2 ptk 0-0-2
  7. Lisek II 2 ptk 0-0-2