W sobotę podopieczni trenera Rafała Błażyczka wystąpili w Łękawicy w turnieju eliminacyjnym o puchar Prezesa PZPN i byli bliscy sprawienia ogromnej sensacji, w meczu grupowym pokonali faworyzowaną drużynę SMS Żywiec 3-2, jednak w finałowym spotkaniu zespół z Żywca okazał się lepszy i to on wystąpi w finałach wojewódzkich tego prestiżowego turnieju.
W turnieju wystąpili  : Alan Krakowski, Dawid Słowik, Kacper Pala, Filip Słowik, Szymon Jędrzkiewicz, Jakub Motyka, Arek Tetłak, Miłosz Motyka.
Komentarz trenera Rafał Błażyczek :” W całym turnieju graliśmy na fajnym poziomie i ta gra przynosiła kolejne wygrane. Graliśmy jak zwykle dobrze zorganizowani w obronie i nieprzewidywalni w ataku. Najlepszy mecz turnieju zagraliśmy w fazie grupowej z SMS Żywiec I. Obie drużyny stworzyły dobre widowisko obfitujące w dużo okazji do zdobycia bramek ale to my byliśmy bardziej skuteczni.
Finał był rewanżem za mecz grupowy, ale nie ułożył się nam zbyt dobrze.  Dwie szybko stracone bramki po prostych błędach podłamały zawodników i dodatkowo wywołały chaos w naszej grze, którego nie byliśmy już w stanie opanować.
Zawsze na turnieju zdarza nam się jeden słabszy mecz szkoda, że akurat w finale.”