W sobotnie przedpołudnie w Milówce odbył się turniej piłki nożnej kategorii  U-10 organizowany przez BOZPN Żywiec  z racji przypadającego niedługo ” Dnia dziecka” , w zawodach oprócz Lisków wystąpiły   zespoły : Górala Żywiec, Zbójnika Ujsoły oraz  GKS-u Radziechowy. Podopieczni trenera Seweryna Barabasza odnieśli komplet zwycięstw , wykazując się w każdym meczu ogromnym zaangażowaniem i efektowną grą , wyróżniony został także  Sebastian Słowik który okazał się najlepszym strzelcem turnieju. Każdy uczestnik zmagań  został odznaczony pamiątkowym medalem oraz atrakcyjnymi nagrodami.  

Dziękujemy Panu Prezesowi Podokręgu Żywiec Dariuszowi Mrowcowi za zaproszenie na turniej  oraz gratulujemy wzorowej organizacji wydarzenia.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Sebastian Słowik, Hubert Malowiec, Leszek Kamiński, Antoni Tomiczek, Emil Szczotka, Nikodem Szczotka, Dawid Zawada, Piotr Tetłak, Nikodem Węglarz