W niedzielę dwa Nasze zespoły żaczków oraz skrzatów zaprezentowały się w Pszczynie na  tunieju „ISKIERKA CUP” którego organizatorem był zespół Iskra Pszczyna.

Od rana w w Pszczynie rywalizowali podopieczni trenera Damiana Gołebiowskiego którzy w turnieju prowadzonym bez klasyfikacji końcowej mieli przyjemność rywalizacji z zespołami : SMS Tychy, Błyskawica Drogomyśl, Unia Bieruń, Iskra Pszczyna, Beskid Andrychów, CKS Czeladź, Leśnik Kobiór oraz Spójnia Zebrzydowice. Popołudniu na tej samej hali wystąpiły skrzaty prowadzone przez trenera Alberta Wróbla dla których w większości był to pierwszy wyjazdowy turniej, mimo ogromnej tremy maluszki poradziły sobie świetnie z radością  przystęując do każdego spotkania .

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali : Błażej Golec, Wiktor Szymczyk, Szymon Kamiński, Dominik Kantyka, Karol Witos, Michał Śleziak, Józef Brączek, Ireneusz Węglarz, Józef Brączek, Martina Mikus, Zosia Szeląg, Gabryś Kucharski, Jan Skrok, Oskar Kubica, Marcel Młocek, Szymon Kostecki, Aleksander Greń