Weekend był niezwykle intensywny dla Naszych żaczków które wystąpiły w mocno obsadzonym turnieju „Giganci Futbolu” podczas którego miały przyjemność rywalizacji z  zespołami : Orlęta Czosnów, Cisowianka Drzewce, APN Istebna, Rekord Bielsko Biała, Błękitni Modnica, Zgoda Malec. Zawody w których uczestniczyły dwa Nasze zespoły prowadzone były bez klasyfikacji końcowej,   stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Oba  Nasze zespoły pokazały się w Kętach  z bardzo dobrej strony rozgrywając wiele świetnych spotkań okraszonych wieloma pięknymi bramkami i fantastycznymi interwencjami bramkarskimi , dla żaczków było to ostatnie przetarcie przed finałami turnieju TAURON JUNIOR CUP które odbędą się w Krakowie już w najbliższy piątek. UKS Lisek Milówka w turnieju ” Giganci futbolu ” reprezentowali : Marysia Mrowiec, Natalia Mrózek, Blanka Rybarska, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Andrzej Rypień, Dawid Zawada, Adaś Somerlik, Stasiu Słowik, Wojtuś Cieślar, Stasiu Knapek, Iruś Węglarz, Filip Mrózek.