Wiele godzin rywalizacji na bardzo wysokim poziomie ma za sobą drużyna młodzików młodszych która w sobotę i niedzielę wystąpiła  w prestiżowym turnieju ” USTROŃ CUP”.

W turnieju wzięło udział  łącznie 16 zespołów podzielonych na dwie grupy. W  pierwszym dniu rywalizacji LISKI zmierzyły się  z zespołami: LKS Tworków, Odra Wodzisław, SMS Tychy, Płomień Częstochowa, Kuźnia Ustroń, GKS Chynów, MKS Zaborze notując dwa zwycięstwa, jedną porażkę i cztery remisy, kończąc rywalizację na piątym miejscu. W drugim dniu w rywalizacji o miejsca 9-16 Nasz zespół zanotował także dwa zwycięstwa, jedną porażkę oraz cztery remisy  kończąc ostatecznie zmagania na czwartym miejscu.

Skład : Michał Bryja, Wojciech Bury, Wojciech Bułka, Michał Matuszny, Bartłomiej Pytel, Oskar Olszański, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Filip Śleziak, Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik

W niedzielę w konsultacjach kadry wojewódzkiej U-12 wziął udział Wojciech Bury który rozegrał w Kluczborku dwa spotkania z reprezentacjami województwa dolnośląskiego oraz opolskiego, zdobywając w jednym spotkaniu bramkę.