W sobotę młodsze żaczki udały się do Łodygowic by wystąpić w turnieju zorganizowanym przez BAPN Słowian Łodygowice z okazji rozpoczynających się wakacji. Turniej miał wyjątkowy przebieg   gdyż oprócz sportowej  rywalizacji w której wzięło udział siedem zespołów , maluszki miały okazję spotkać się z policjantami oraz strażakami którzy podczas bezpośredniego spotkania z uczestnikami zawodów tłumaczyli  jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Liski reprezentowane były w turnieju przez dwa zespoły, blisko czterogodzinna rywalizacja dostarczyła licznie zgromadzonym kibicom wiele emocji a dla uczestników zmagań było przygotowanych wiele poza boiskowych atrakcji.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Andrzej Rypień, Dominik Kantyka, Ireneusz Węglarz, Emilka Kantyka, Jakub Talik, Wojciech Talik, Wiktor Szymczyk, Tymoteusz Rypień