W najbliższy piątek odbędą się ostanie zajęcia w roku 2019, przerwa świąteczna potrwa do 6 stycznia . W sobotę i niedzielę będziemy uczestniczyć w pierwszym dniu turnieju Zawoja CUP ( II cz. 11-12.01) w kategoriach orlik oraz żak młodszy. Ostatnim sportowym akcentem tego roku będzie udział podopiecznych trenera Seweryna Barabasza w prestiżowym turnieju „Gwiazdka z Rekordem”, który odbędzie się w Bielsku-Białej , 30 grudnia.

Komunikaty

  • Przerwa świąteczna 21.12.2019-6.01.2020

 

  • Przypominamy że od nowego roku zawodnicy nie zarejestrowani w systemie „Łączy nas piłka” nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach treningowych. Zgodnie z kryteriami Programu Certyfikacji wszyscy zawodnicy uczestniczący w zajęciach treningowych szkółki muszą być zarejestrowani w systemie Certyfikacji PZPN (Ekstranet). Każda szkółka ma obowiązek potwierdzić wszystkich zawodników w kategoriach od G do D, nawet jeśli uczestniczą oni w treningu jednorazowo (tzw. zawodnicy naborowi) i nie występują w oficjalnych rozgrywkach. Zawodnicy niepotwierdzeni w systemie oraz niewpisani na listę obecności nie mogą brać udziału w zajęciach.

 

  • Zgodnie z wymogami Certyfikacji PZPN każdy zawodnik zobowiązany jest do udziału w zajęciach w jednolitym stroju (zielona koszulka, białe spodenki zielone getry), wskazane także zakładanie ochraniaczy.

 

  • Zawoja Cup kat.U-8 

Zbiórka : 20.12 godz.15:15 Orlik Milówka

Kadra : Piotr Tetłak, Dawid Zawada, Daniel Duraj, Franek Bieniek, Dawid Sołtysek, Kacper Gołuch, Nikodem Węglarz

  • Zawoja Cup kat.U-11

Zbiórka : 22.12.godz.13:00 Orlik Milówka

Kadra :  Wojciech Bury, Wiktor Kliś, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Hubert Malowiec

  • Gwiazdka z Rekordem kat.U-14

Zbiórka : 30.12. godz 8:30 Orlik Milówka

Kadra : Alan Krakowski, Patryk Blaut, Kamil Węglarz, Jakub Kubas, Jan Kubica, Kamil Zawada, Igor Hankus, Kacper Pala, Jakub Motyka, Antek Warzecha

  • powołani zawodnicy obowiązkowo zabierają : kompletne stroje meczowe, dokument ze zdjęciem, ochraniacze, zakładają klubowe dresy.