To był niezwykle intensywny weekend dla Naszych zawodników, zespół rocznika 2013 wystąpił w turnieju „Akademia Cup” rozgrywanym na obiekcie SMS Arena w Tychach natomiast Liski z rocznika 2011 rywalizowały w dwudniowym  w turnieju „Giganci Futbolu”   w Kętach.

Dla Naszych siedmiolatków  to była kolejna wizyta na tym pięknym wielofunkcyjnym obiekcie tej jesieni i po raz kolejny pokazali  się na Nim  z bardzo dobrej strony kończąc zmagania na trzecim miejscu.  W Tychach oprócz Naszego zespołu wystąpiły drużyny : LKS Bujaków, APN Tychy, AP Bumerang, Piast Cieczyn, FP Nowa Wieś, Piast Cieszyn, Góral Istebna oraz   AP Kędzierzyn Koźle .

UKS Lisek Milówka reprezentowali: Karol Witos, Stanisław Słowik, Adam Somerlik, Maria Mrowiec, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz

W Kętach emocje nie mniejsze jak w Tychach , Nasi zawodnicy w ostatnich dwóch meczach decydujących  o końcowej klasyfikacji z Zatorzanką Zator oraz Lukamem Skoczów wykazali się niezwykłą determinacją i „stalowymi nerwami” odwracając w ostatnich minutach obu spotkań wynik na swoją korzyść, dzięki czemu odnieśli zwycięstwo w turnieju w którym rywalizowało dziesięć zespołów. Warto podkreślić także fakt że tytułem „Najlepszego bramkarza turnieju” według organizatora został wybrany Hubert Malowiec.

UKS Lisek Milówka reprezntowali: Mateusz Matuszny, Antoni Tomiczek, Leszek Kamiński, Hubert Malowiec, Maja Antolak, Ola Bysko, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, FIlip Śleziak